icon

ahojte viete mi niekto poradit?som na predlzenej MD uz pol roka neplatenej byd.tyzden rodim druhe dieta.kolko dostanem porodne vsetko spolu ked som pred MD nerobila?nemozem sa dopatrat po konecnej sume 🙂

avatar

niečo cez 800eur aj s rodičovským.. presne si už nepamätám

22. jan 2011
avatar

sorry, to je bez rodičovského.. teda s rodičovským zhruba 1060,-

22. jan 2011
avatar

ale to až ked sa dožije malé 28 dní a ten mesiac potom

22. jan 2011
avatar

@benne diky 🙂

22. jan 2011