ahojte viete mi niekto poradit?som na predlzenej MD uz pol roka neplatenej byd.tyzden rodim druhe dieta.kolko dostanem porodne vsetko spolu ked som pred MD nerobila?nemozem sa dopatrat po konecnej sume 🙂
sorry, to je bez rodičovského.. teda s rodičovským zhruba 1060,-
22. jan 2011
ale to až ked sa dožije malé 28 dní a ten mesiac potom
22. jan 2011
zuzankazuzu
autor@benne diky 🙂
22. jan 2011
niečo cez 800eur aj s rodičovským.. presne si už nepamätám