Ja robím s poistným udalosťami a toľko sa nasmejem aké obrázky dokážu ľudia nakresliť ako sa im stala nehoda 😅
3. júl 2019
zuzi0911
autor@vvveronikaaa joj tak to áno, že sa nič nestalo.🙂
@lenka.25 to ti verím😅
3. júl 2019
panebozeeeeee

3. júl 2019
Ja robím s poistným udalosťami a toľko sa nasmejem aké obrázky dokážu ľudia nakresliť ako sa im stala nehoda 😅
@vvveronikaaa joj tak to áno, že sa nič nestalo.🙂
@lenka.25 to ti verím😅
panebozeeeeee

Toto sa mi stalo, pred 2 tyzdnami. Akurat ze oci som mala vypulene ja 😀 a chvalabohu sa nic nstalo, ani autu, ani srnke/jelenovi. Ani nikomu v aute , stihla som zabrzdit 😀