..na plnú hubu ...😅
https://babetko.rodinka.sk/skolkari/skolkari/ta...
Ja s ňou súhlasím, vo všetkom
Suhlas 👍
Preto nechcem ísť do školstva, aj keď som vyštudovaný pedagóg. Kvôli rodičom.
No ešte že ona ma takú pracovnú dobu,že jej dieta nemuselo by v škôlke od bozieho rana až do konca …
Nie každý rodič robí v školstve
Ale ved ti rodicia su odchovom presne tych socialistickych otrlych skolok, kde sa s nikym nepiplali. Nebol cas, stado islo dalej. Podla mna je tato situacia pochopitelna, i ked smutna ako aj skolky, ktore sme zazili my (ja mam zle spomienky na zdute, prisne ucitelky).
Je to len druhy extrem.
Mozno o dalsich 20rokov sa to vybalancuje...
@daren1 nesuhlasim. odlozene tehotenstva po 35r, nie vynimka po 40r prve dieta. Urcite sa to miesa aj s porevolucnou generaciou. Taky mixik.
Vyzera to ako to vyzera 🙂 Kdesi som minule cakala a mali zapnutu televiziu, kde sa nejaka obstarozna politologicka vyjadrovala, ze za poslednych 20 rokov sa stalo SK "smotanou sveta", tak uz neviem v akej oblasti sme smotanou sveta (zabudla menovat)???
Učiteľka má úplnú pravdu, vidíme to aj na tejto stránke, ako je dieťa poloboh, všetci mu musia skákať okolo zadku. Takýto rodičia žiadajú nezmyselné a hlúpe požiadavky od pedagógov, lekárov, predavačky, opatrovateľky, starých rodičov, jednoducho od všetkých naokolo.
učiteľka, ktorá sa takto vyjadruje o komkoľvek si úctu ani nezaslúži, k obsahu článku sa nevyjadrujem len k forme