zuzi1123
5. sep 2012
Filipko
zuzi1123
autorDakujem... 🙂
18. sep 2012
jee aj vy mate Filipka 🙂
28. okt 2012
zuzi1123
autorJa som si tiez nevedela predstavit ine meno,pretoze sa mi skoro ziadne nepacilo,a s dievcenskymi mam tiez problem,no manzelovi sa paci Viktoria,tak uvidime... este mame zatial cas chcem si vychutnat nasho drobceka a potom sa uvidi 🙂
29. okt 2012
ja ta poznam z videnia,inak mas krasneho synčeka 🙂
8. mar 2013
Nechodievala si na diskoteky do Rajeckej Lesnej??Nie si náhodou z Durčiny??
13. mar 2013























aký už je veliký...🙂 fešáčisko