
14 / 23
Na prechadzke :)
@hankakhomsi aj mňa to hneď napadlo 😀 ale pekný je 😉
25. okt 2012
zuzi1123
autor@hankakhomsi No Filipko ma ružovy kočik preto,lebo mal byť Viktoria,len to akosi nevyšlo a nam sa do Polska kočik vymeniť za druhy nechcelo...Snaď druhe bude dievčatko... 🙂
24. nov 2012
je ale nadherny 🙂
24. nov 2012
krásny krásny..🙂
24. nov 2012
filipko.ma ruzovy kocik ? 🙂 inak kraaasny