icon

Baby potrebujem poradiť kedy si mám ísť vybaviť neplateny rodičak pred alebo po dovŕšení 3 roku dieťaťa? A kam treba ísť najskôr ? Ďakujem za rady 🙏🙏🙏

avatar

na zdravotnu poistovnu..staci,ked dovrsi 3r

7. jan 2019
avatar

..odtial na upsvar..tusim aj s nejakym potvrdenim..uz neviem presne...

7. jan 2019
avatar
zuzi302
autor

@jarmila2010 super ďakujem veľmi pekne 💖

7. jan 2019
avatar

@jarmila2010 ja som potvrdenie nepotrebovala žiadne. Iba som bola v poisťovni sa prehlásiť
@zuzi302

7. jan 2019
avatar

@jarmila2010 netreba ziadne potvrdenie,len tam vypise papier,kde sa bude dieta zdrziavat..teda ze doma..to len koli tomu nahlasovaniu, po dovrseni 3 rokov..teda ak to este plati, ja som pri mladsom uz musela nahlasovat..

7. jan 2019
avatar

do 7 dní od dovŕšenie 3 rokov treba na úrad práce dá tlačivo a len treba zaniesť na zdravotnú poisťovňu to je všetko.Mna sa nepýtali kde bude mala chodí do škôlky 🙂 len mi povedala že mi dá tlačivo do 6r neplatenu aby som nemusela behať na úrad a po pohovoroch .mala býva v škôlke doobedu potom som robila pol roka automaticky platil za mňa zamestnávateľ a bola som sa informovať ako som skončila v práci a ďalej pokračuje predlzeny

7. jan 2019