Ahojte, môžem mať krémy a sérum Bioderma v chladničke non-stop? Či je to blbosť?
zuzickak
autor@zuzana2910 ja len kvôli tomu že keď sa odlicim a vyčistim je mi príjemnejšie dať chladnejšie na tvar
28. júl 2024
@zuzickak no ktovie, či ti potom nemení vlastnosti produktu, keďže by sa malo skladovať pri izbovej teplote, v podstate to väčšina máme v kúpeľni a tam vlhko, teplo..neporadím teda.
28. júl 2024
zuzickak
autor@zuzana2910 veď toho sa obávam že to zmení tie vlastnosti
30. júl 2024
A prečo v chlade? Ja biodermu používam, ani ma nenapadlo skladovať v chladničke.