Stromček, ktorý má chytil za srdce. Ďakujem. Želám pohodu a pokoj počas sviatkov a celého roka.
16. dec 2019
zuzika82
autor@michaelkanr
@zana134
Dakujem🙂ani mi nemáme radi predávané precackane 🙂v jednoduchosti je krása 🙂aj ja želám pokojne prežitie tohto predvianocneho obdobia🙂
17. dec 2019
Nadherny stromček,a mame rovnaky betlehem 🙂
17. dec 2019

Velmi pekny, neprecackany🙂