zuzio
autor@nelinka2011 určite, keď to zvládli prvý deň, zvládnu to aj naďalej. Ja už som sa mu nedokázala toľko doma venovať (34tt) ako predtým, tak aspoň učiteľka ma trošku zastúpi.
6. sep 2016
Zlaty je, aj ninke sa pacilo a tesila sa aj dnes....Zuzi, co ti napisali do odovodnenia, ze preco ho nevzali? Ked napr ninka je mladsia od neho a su tam aj ine septembrove a oktobrove deti a dokonca aj jeden decembrovy.
6. sep 2016
Ano, od pondelka nastupujem.
Uz bolo na tebe vidiet tehotenstvo, ci pytali sa, ci mas pracu?
6. sep 2016
zuzio
autorNo tak Marcus ešte nie je úplne zamietnutý, ešte mám volať. Keď sa miesto uvoľní, môže ho zobrať.
6. sep 2016


aj naša tak isto 🙂 som na hrdá,len aby im to zostalo 🙂