icon
1 / 1
avatar

Ja mam uz 11rokov a som spoko,ak mozem odporucit ,tak vlastne spotrebice. Vtedy dodavali amicu a vetsina je ko alebo funguje na polovinu 🤭

13. okt 2025
avatar
zuzizu2
autor

@matamato Dakujem 🙏

13. okt 2025
avatar

vyzera pekne, ale tak co sa kvality tyka, tak to je asi take dost otazne podla mna 🙂

13. okt 2025
avatar

ja ju nemam, no nedavno som citala, ze mali velky problem s montazou - dlzka dodania + este nieco s poskodenymi skrinkami a dlzkou ich vymeny za nove kusy

13. okt 2025
avatar

máme tri roky, všetko ok, kvalita super, stále ako nová, spokojnosť,

13. okt 2025
avatar

mam tiez uz asi 8 rokov tu nemecku a stale taka ista, nic sa neodlupuje, farba ok

13. okt 2025
avatar

Mam z mobelixu a som spokojna

13. okt 2025
avatar

Tiez mame, zatial iba rok, som spokojna (az na par chyb pri projektovani a montazi)

13. okt 2025
avatar

Mám z mobelixu už 7 rokov, stále ako nová, záleží aj od koho si u nich vyberieš........

13. okt 2025
avatar

Nemôžem povedať, že by bola škaredá ale kvalitovo ti neviem povedať, keďže nemám skúsenosť. No mám skúsenosť s Kondelou, ak by si chcela ešte pozrieť, u nich si vieš tiež peknú kuchyňu vyskladať. My máme od nich 4 roky a sme spokojní.

14. okt 2025