Alebo: radšej si zahryzni do jazyka.
17. mar 2026
Ja mám vnútornú Noriku, ktorá sa dosť často dostáva do popredia 😂
17. mar 2026

17. mar 2026
Môj (hlások) hlas dávno pomenúva veci tak ako sù. A veruže... to je sloboda 😉
17. mar 2026
Keď som bola mladšia, tak áno... Vnútorný hlas vyhrával. Teraz sa dokážem ovládnuť 🙂 ale zas môj syn toto podedil, takže...😀 čo na srdci to na jazyku...
17. mar 2026
Moja huba je rychlejsia ako hlava..🤣
17. mar 2026
@dryada_dryada
Ja mám vnútornú Noriku, ktorá sa dosť často dostáva do popredia 😂
@dryada_dryada Norika👌🤣
17. mar 2026
😂👍🏻
20. mar 2026

Ani ja 🫣