icon
avatar

Ďakujem Zuzka 😘 a želám tebe aj nám ostatním požehnaný pôstny nastávajúci čas...aby sme nielen čítali (ale aj uvedomili si a podľa toho žili) akú veľkú obetu vyniesol na kríž náš Pán Ježiš Kristus za každého jedného z nás 🙏❤️🖤

21. feb 2023
avatar

@casavina Krásne napísané ❤️🙏😇

21. feb 2023
avatar

@sofinkak ďakujem 😘❤️

21. feb 2023
avatar

Ďakujem 🙏❤

21. feb 2023
avatar

Ďakujem ❤️

21. feb 2023
avatar

😇🥰

21. feb 2023
avatar

@casavina krásne si to napísala ❤Nech tvoje slová zanechajú stopu v každej z nás😇

21. feb 2023
avatar

Ďakujem ❤️

21. feb 2023