icon
1 / 1
avatar
14. feb 2018
avatar

Ja by som povedala že nie

14. feb 2018
avatar

Ano...boli to?

14. feb 2018
avatar

Ak to boli silno tak moze byt.

14. feb 2018
avatar

@betunka39 neboli,uz som ho raz mala a nebolel ani vtedy

14. feb 2018
avatar

neviem podla mna pasovy je viacej “pluzgierikov” nakope, a bolia co som teda pocula od vsetkych co ich mali

14. feb 2018
avatar

Strasne bolesti chrbta som mala v pase kde sa o 5 dni vysypali. Priserne to svrbelo. Na kusku ich bolo 56.

14. feb 2018
avatar

Podľa mňa nie. Mali by to byť pluzgiere o niečo väčšie

14. feb 2018
avatar
14. feb 2018
avatar
14. feb 2018
avatar

Moj muz to mal pred 2 tyz. A vyzeralo to inak. Tak ASI nie

14. feb 2018
avatar

Ak to neboli nie je citlive na dotyk (staci kontakt s oblečením na tom mieste) nesvrbi to tak nie.pasovy je priserne bolestiva záležitosť. Dva tyzdne to trva cca.mne to preslo az do herpes.neuralgie a to bola ina basen..som tri roky po a do dnes mam silne ostre vpichy v mieste kde mi to zasiahlo nervy...

15. feb 2018