zuzka3211
autor
14. feb 2018
Ja by som povedala že nie
14. feb 2018
Ano...boli to?
14. feb 2018
Ak to boli silno tak moze byt.
14. feb 2018
neviem podla mna pasovy je viacej “pluzgierikov” nakope, a bolia co som teda pocula od vsetkych co ich mali
14. feb 2018
Strasne bolesti chrbta som mala v pase kde sa o 5 dni vysypali. Priserne to svrbelo. Na kusku ich bolo 56.
14. feb 2018
Podľa mňa nie. Mali by to byť pluzgiere o niečo väčšie
14. feb 2018
Nie
14. feb 2018
Nie
14. feb 2018
Moj muz to mal pred 2 tyz. A vyzeralo to inak. Tak ASI nie
14. feb 2018
Ak to neboli nie je citlive na dotyk (staci kontakt s oblečením na tom mieste) nesvrbi to tak nie.pasovy je priserne bolestiva záležitosť. Dva tyzdne to trva cca.mne to preslo az do herpes.neuralgie a to bola ina basen..som tri roky po a do dnes mam silne ostre vpichy v mieste kde mi to zasiahlo nervy...
15. feb 2018
