icon

Pekný večer, chcem sa opýtať ma niekto skúsenosti z Gilbertov syndrómom? Hlavne ma zaujíma či niekto berie nejaké vitamíny alebo lieky. Ďakujem 😊

avatar

Ma ho manžel. Sem tam si vie urobiť takú ,,kúru,, alebo ako to nazvať. Berie nejaké obdobie LIV 52 a potom ma prestávku.

23. okt 2024
avatar
23. okt 2024
avatar

Nic nato neberieme, dcéra 14

23. okt 2024
avatar

Nič sa neberie

23. okt 2024
avatar

Muz berie silymarin tusim, no zacal ho brat este pred zistenim tohoto syndromu, kvoli "zlym" hodnotam. Dcera to zdedila po nom, neberie nic.

23. okt 2024
avatar

vôbec nič neberiem 🙂

23. okt 2024
avatar

Ja tiež mám už dlho zistené a nikdy som na to nič nebrala a ani internistka a ani iný lekár nič neodporúčal.

23. okt 2024
avatar

Manžel to zistil až ako dospeli a to mal zapísané od detstva v karte 🙈 neberie na to nič

24. okt 2024