Pekný večer, chcem sa opýtať ma niekto skúsenosti z Gilbertov syndrómom? Hlavne ma zaujíma či niekto berie nejaké vitamíny alebo lieky. Ďakujem 😊
23. okt 2024
Nic nato neberieme, dcéra 14
23. okt 2024
Nič sa neberie
23. okt 2024
Muz berie silymarin tusim, no zacal ho brat este pred zistenim tohoto syndromu, kvoli "zlym" hodnotam. Dcera to zdedila po nom, neberie nic.
23. okt 2024
vôbec nič neberiem 🙂
23. okt 2024
Ja tiež mám už dlho zistené a nikdy som na to nič nebrala a ani internistka a ani iný lekár nič neodporúčal.
23. okt 2024
Manžel to zistil až ako dospeli a to mal zapísané od detstva v karte 🙈 neberie na to nič
24. okt 2024
Ma ho manžel. Sem tam si vie urobiť takú ,,kúru,, alebo ako to nazvať. Berie nejaké obdobie LIV 52 a potom ma prestávku.