ahoj zienky tak dnes som bola na tych pasoch.....vraj sa tam cosi deje vraj kontrakcie.... ale bolesti nikde iba tvrdnutie bruska ktore uz mam asi 2 tyzdne.... poslali ma domov ze mam cakat na bolesti alebo odtecenie vody.... mates tym niektora skusenost stalo sa vam take cosi?? urcite sa take najdu... kedy ste isli potom rodit::: dakujem babenky za odpovede
ja som mala tiež na príjme ráno vraj kontrakcie a dr. sa čudovala ako je možné že nič necítim.Kontrakcie som zacítila až večer okolo pol 9-tej a o pol 11-tej bol malý na svete.Tak držím palce nech to máš čím skôr úspešne za sebou🙂
25. feb 2013
zuzkab89
autordakujem
25. feb 2013
mne ukazoval pas silne kontrakcie ale absolutne nic som necitila. tak mi urobili cisarsky...ale to uz som lezala v nemocke nieco vyse tyzdna