Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
zuzkanr AMBASÁDORKA
Dnes o 07:43
Aké bude počasie, a čo nám dnešok prinesie to sa uvidí :slight_smile: Pre mňa prvé teplejšie lúče slnka znamenajú, že dezodorant balím na prechádzky so sebou :blush: V lete preferujem sprejové #dove , pretože aj príjemne osviežia:sun_with_face: Inak práve teraz vybrané mamičky testujú dezodoranty Dove tiež. Ich prvé postrehy nájdete pod hastagom #test_dove :blue_heart:

Ak by ste si chceli zasúťažiť o balíček #baby_dove produktov, tak klikajte na môj blog, kde nájdete súťažný článok :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
29. jún 2020 Čítané 1330x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
26. jún 2020
Piatkové srdiečko rozdávanie s #baby_dove :blue_heart::blue_heart::blue_heart:Potrénujte si svoj zrak a získajte 10 srdiečok za správnu odpoveď :heart_eyes:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
23. jún 2020
Dostať Hanku z ihriska je niekedy umenie. Veď to asi každá poznáte :grinning: Keď už neviem čo, tak jej hovorim že pôjdeme okúpať formičky od piesku a umývať ruky. To celkom zaberá, lebo ona miluje vodu a je jej jedno aká činnosť sa s vodou vykonáva. Hlavne, že sa môže máčať aj ona :grinning: Teraz má také obdobie, že demoluje každé tuhé mydlo, takže sme sa opäť vrátili k umývaciemu gélu z rady Sensitive Moisture od #baby_dove :blue_heart: Čo funguje na vaše deti, keď sa ich snažíte dostať domov z ihriska?
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
21. jún 2020
"Otec je ten, ktorý sa o teba stará a chráni ťa. Jeho najdôležitejšou úlohou je milovať tvoju matku"
Spolu s #baby_dove prajem všetkým tatom krásny Deň otcov :blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
15. jún 2020
Pondelkové srdiečko rozdávanie :blue_heart:
Viete, v čom je výnimočné nové zloženie sprchových gélov #dove, ktorých obaly sú vyrábané zo 100% recyklovaného plastu?

A) neobsahujú prírodné zložky
B) neobsahujú sulfáty
C) neobsahujú hydratačné zložky

Odpovedzte správne a získajte 10 srdiečok! :blue_heart:

#baby_dove
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 11. jún 2020
Už vie, že do kabelky patria len tie najdôležitejšie veci, ako napríklad kozmetika :smile: Minule som nevedela nájsť naše najobľúbenejšie telové mlieko #baby_dove a ono bolo v kabelke, ktorú ešte aj zazipsovala, aby som jej ho náhodou nemíňala ja :smile: Som zvedavá, kde ho nájdem nabudúce. Sú aj vaše deti takýto schovávači? :blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 4. jún 2020
Kým budeme mať v novom vlastnú záhradu to ešte potrvá. Tak sa vytešujem z mojej mini Kaufland záhradky :grinning: Aj vy ste na nej fičali počas karantény? Najväčší úspech v raste má oregano, žerucha a uhorka :grinning: Ostatné sú ešte vo fáze rastu. Ale s takouto šikovnou polievačkou, ktorá by najradšej popolievala všetky rastliny svet a aj seba to pôjde rýchlo :grinning: Pochváľte sa vašou doterajšou úrodou zo záhradky v skupine #baby_dove kde vrámci témy mesiaca #nasamilazahradka môžte vyhrať balíček #baby_dove a #dove produktov :blue_heart:

Skupinku nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/group/10506/
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
2. jún 2020
Poďte sa zahrať s #baby_dove a vyhrajte 10 srdiečok! :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Nájdete, ktorá cestička (1,2,3) vedie k telovému mlieku, šampónu a umývaciemu gélu z rady Rich Moisture? Priraďte číslo k produktu a ja vás zato rada odmením :relaxed:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
28. máj 2020
A takto si tu sedíme a čakáme, kým sa v ďalšom okienku na hracom boxe #baby_dove ukáže "macoooo" :grinning: Od kedy ho videla v zoo v Bojniciach, tak je to jedno z jej najobľúbenejších zvierat:heart:️ Síce mi už mierne prepína z tej melódie, ktorú hrací box vydáva, ale hlavne, že mám chvíľku pokoj:joy: Ktorá zvučka hračiek vašich detí vás pošle za chvíľku na psychiatriu? :grinning:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
25. máj 2020
Uhádnete, ktorej rade #baby_dove produktov patrí daný vizuál? :blue_heart::blue_heart::blue_heart:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
20. máj 2020
Včera sme boli po takmer 3 mesiacoch na nákup v dmke :hushed: Normálne som sa až čudne cítila :grinning: Aj vy zažívate takéto pocity, keď idete po mega dlhej dobe do obchodu či drogérie?
Inokedy som tam chodila aj 2x do týždňa, lebo tam sa vždy nájde niečo, čo proste potrebujeme :grinning: Našťastie môj manžel patrí medzi tých schopných chlapov, ktorí vedia nakúpiť hocičo :slight_smile: Ale nákupy v dmky vždy s radosťou absolvujem sama. Čo nesmelo chýbať v nákupnom košíku boli naše obľúbené vlhčené obrúsky z rady Sensitive od #baby_dove. Používam ich aj ja na ruky, aby som si nemusela stále dráždiť vodou ekzém na rukách.
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
19. máj 2020
Včerajším dňom sa skončila súťaž na mojom blogu a nastal čas vyhlásiť víťaza:slight_smile:

Gratulujem @natalala! Vyhrávaš balíček #baby_dove produktov :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
15. máj 2020
Všimli ste si, že na mojom blogu práve teraz prebieha súťaž? Môžte vyhrať balíček #baby_dove produktov, ktoré potešia vlásky vašich najmilších ratolestí :slight_smile:

Zapojiť sa môžte tu:
https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/...
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
12. máj 2020 Čítané 1431x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. máj 2020
Mama je tá, ktorá môže nahradiť všetky osoby, ale nikto nevie nahradiť ju :blue_heart:
V mene celého tímu #baby_dove vám prajem vám krásny deň matiek! :blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
5. máj 2020
Modrý únik z reality :blue_heart:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
5. máj 2020
Ak neviete, ako donútiť vaše deti, aby si umývali rúčky, tak ich stačí mierne okabátiť. Povedzte im, že je čas, aby umyli svoje hračky na kúpanie:yum:Naša Hanka síce s umývaním rúk nemá problém, ale ak pri tom umýva aj svoju kúpaciu parťáčku kačičku, tak ju to baví oveľa viac:grinning:Momentálne už aj ona objavuje čaro stláčania dávkovača na umývacom géle Head to toe wash od #baby_dove takže sme vymenili klasické mydlo za tento gél. Výhodou je aj to, že je určený na citlivú pokožku, čo sa teraz pri častom umývaní rúk zíde, lebo pokožku toľko nevysušuje:wink:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 1. máj 2020
Sviatočné srdiečko rozdávanie :blue_heart::blue_heart::blue_heart:
Nájdete 4 rozdiely na obrázkoch so šampónom, telovým mliekom a krémom proti zapareninám z rady Rich Moisture od #baby_dove? :wink:

#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
29. apr 2020
Cenu za top aktivitu dnešného dňa vyhráva hádzanie hračky dedkovmu havkovi Meggy :grinning: Zábava pre dieťa aj pre havka. Meggy vôbec nevadilo, že Hanka zvládne hodiť hračku max 30 cm od seba, alebo len pod seba :grinning: Niekedy jej ju len podala do úst a povedala "ham" :grinning: Ešte že vo svojej "korona" výbavičke v ruksaku nosím aj miniatúrku umývacieho gélu Head to toe wash #baby_dove lebo také oslintané ruky, už dlho nemala:joy:Už aby sme aj my mali havka! Aké aktivity majú vaše deti so štvornohými kamošmi?
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
28. apr 2020
Ranná výbavička mama vs. dcéra - #dove vs. #baby_dove :grinning:
Áno, dnes sme mali neskoré ráno.. Ahm o 10:00, lebo slečna si vymyslela, že bude od 22tej do 3tej ráno robiť koncert. Nie veľmi príjemný koncert. Snažím sa ju odstaviť od kojenia a najskôr chcem začať tým nočným. Prvé 4 noci sa to ako tak dalo. Aj keď som väčšinu trávila na fit lopte, ale aspoň nebol krik. Vydržala od 22:00 do 5:00 bez "didi", ale včerajšia noc bola hrozná:expressionless: Ako sa podarilo vám prejsť týmto procesom?
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
24. apr 2020
Ako sa odráža častejšie umývanie rúk na stave vašej pokožky?

Telové mlieko z rady Calming Nights ide u nás na dračku :grinning: Používa ho nielen Hanka, ale aj ja a aj manžel. Máme ho položené vedľa umývadla a po každom umytí rúk si ním hydratujeme ruky :slight_smile: Ja mám na rukách ekzém, takže sa musím o pokožku na rukách starať o niečo viac, ako oni. Toto telové mlieko zahojí suché miesta na mojich rukách a mám aspoň na chvíľku pokoj od svrbenia:blush: A aspoň si nemusím míňať drahší krém, ktorý si dávam na noc.
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
22. apr 2020
Medzinárodný deň Zeme sme si užívali tradične vonku v prírode - v našom krásnom sade :blush: Dnes som sa nevedela vynadívať na túto krásne kvitnúcu neskorú čerešňu, ktorá medzi halúzkami schovávala lúče teplúčkeho slnka. Ja som to najmilšie slniečko niesla klasicky na pleciach - do kopca fitko zadarmo :grinning: Príroda na našej Zemi je krásna! Som rada, že ju môžem chrániť aj tým, že nakupujem #baby_dove a #dove produkty, ktoré sú vyrábané zo 100% recyklovateľných plastov :blush:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
Správa bola zmenená 18. apr 2020
Vždy som snívala o tom, že budem mať záhradu plnú kvetov:heart_eyes:Nám ešte potrvá, kým dáme dokopy exteriér, tak sa chodím kochať k manželovej babke, ktorá býva hneď pod nami. Hneď, ako tam prídeme pohladká naše čuchové bunky vôňa kvetov. Momentálne tých, čo vidíte vo vázičke:blush: Už nám rozvoniavajú vnútri. A presne takto príjemne, sviežo a jarne vonia anti-perspirant Awakening Ritual od #dove :heart_eyes: Vonia po sakurách a zelenom čaji a ja ho úplne milujem!

#baby_dove
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
14. apr 2020
Poďme sa trošku zahrať :slight_smile: Nájdete 4 rozdiely na fotkách s produktmi #baby_dove z rady Calming Nights? Ak áno získate 5 srdiečok :blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart::blue_heart:
#sutaz
#srdiecka
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
10. apr 2020
Že akú pomocníčku ja mám :heart_eyes: Aj keď tento rok sa žiadne polievacké návštevy nekonajú (ahm jupiiii!), tak linecké nesmú chýbať:stuck_out_tongue: Výzdobu sme do nového nemali kde kúpiť, tak si aspoň takýmto rozkošnými a chutnými zajkami navodíme veľkonočnú atmošku :slight_smile: A vy ako ste na tom? Vypekáte vo veľkom či len tak klasicky "karanténne"? :grinning: Výtvory s vašimi pomocníkmi môžte pridať aj do skupiny #baby_dove s #vypekamepriberame a možno práve vy vyhraté vrámci témy mesiaca balíček baby Dove a #dove produktov :dove::dove::dove:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
6. apr 2020
Tento týždeň sa niekomu začne možno o troška veselšie, ako ostatným :slight_smile: Je na čase vyhlásiť víťazku balíčka #dove produktov zo súťažného článku vrámci #tyzden_s_ambasadorkami :yellow_heart: A je ňou @hranolka22 :blush: Gratulujem!
Ostatní si ešte dnes môžu zasúťažiť u @holubicka28 https://www.modrykonik.sk/blog/holubicka28/arti... :sun_with_face::sun_with_face::sun_with_face:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
4. apr 2020 Čítané 707x
Čítaj celý článok
zuzkanr AMBASÁDORKA
31. mar 2020
Narcis je pre mňa typicky jarný kvet a milujem jeho vôňu:heart_eyes:Tento rok som ani nevedela, že už kvitnú, keďže sme stále doma...Preto ma táto milá kytička od manžela veľmi potešila :blush: Priniesol mi ju spolu s dcérkou v nedeľu, keď boli pozrieť do sadu pod našim domom. Takže už nielen kvôli kalendáru, ale aj týmto kvietkom je pre mňa jar už oficiálne tu a vítam ju:blush: Čo je pre vás typicky jarné?

Ešte dnes to cvaknite, zapojte sa do témy mesiaca s #vitamejarsbabydove v skupine #baby_dove a môžte vyhrať balíček baby Dove a Dove produktov: https://www.modrykonik.sk/group/10506/

P. S.:Pri tvorbe tejto fotky som sa reálne bála, ako skončí váza a jej obsah, lebo ako vidíte srdiečko na nej to už dávnejšie nezvládlo :grinning: A to bolo už 5x prilepené so sekundovým:person_shrugging::female_sign:
Zobraz celú správu
zuzkanr AMBASÁDORKA
29. mar 2020 Čítané 78x
Čítaj celý článok
Strana
z 4
Predošlá Strana
z 4
Ďalšia