kazdy den je nieco vo vzduchu.dokonca aj v noci.
3. dec 2019
Mamina ty si musela asi poslúchať keď máš takú krásnu princeznú 😉
3. dec 2019
To je aký fusak?? Super
3. dec 2019
kazdy den je nieco vo vzduchu.dokonca aj v noci.
Mamina ty si musela asi poslúchať keď máš takú krásnu princeznú 😉
To je aký fusak?? Super
Dnes asi ozaj bolo čo si vo vzduchu,keď konečne nás malý bol dobrý v škôlke,spolupracoval a normálne ho nespoznávajú že úplne iné dieťa o 360°C 😅 tak že hádam mu to vydrží tá zmena čo najdlhšie a aj tvojej taký spánok v kočíku na čerstvom vzduchu 😊