Baby mam kopu fig.. chcela by som urobit kolac... ale mam len zakladne veci ako muka, drozdie cukor mlieko kypriaci prasok olej... nic extra.. do obchodu nepojdem🙈 da sa nieco z toho zbuchat? dakujem ❤️
kysnuté buchty - do vnútra daj figu...alebo sliv. lekvár
28. júl 2022
Bublanina?
28. júl 2022
ak máš škoricu, tak parádne škoricové hniezda
28. júl 2022
kysnutý s posýpkou?