Baby... ZOO Győr... da sa tam platit kartou? vstupne aj restiky pripadne kava? alebo treba mat forinty? dakujem 😘
Dá sa, ale stánky vo vnútri, trdelniky a pod. tam sa neda. Bufet ano
@luliu dakujem.. tak to staci ked aspon niekde🙂
aj v suveniroch sa da kartou platit
@hradnapani ďakujem
Dá sa, ale stánky vo vnútri, trdelniky a pod. tam sa neda. Bufet ano