icon
4 / 90
nova
avatar

toto máme

24. mar 2014
avatar
zuzla80
autor

@martabujnovska je to krásne že...už som kúpila aj vo väčšom, strašne sa mi to na malinkej páči 😉

24. mar 2014
avatar

@zuzla80 aj ja,mame aj vacsie a to mensie sme min.rok nosili ako satky-teraz ako tricko tuniku

24. mar 2014
avatar

@zuzla80 @martabujnovska baby a kde ste to splašili? viete mi dať link? vďaka 🙂

28. mar 2014
avatar
zuzla80
autor

@jajamalka ja cez mimibazar.sk ale bolo to už dávno, ešte minulý rok niekedy tesne pred letom. Je to značka NOVA tak skús pohľadať podľa toho 😉

28. mar 2014
avatar

@jajamalka ja presne tak ako
@zuzla80 ,este min.rok cez mimibazar,zn.nova

30. mar 2014
avatar

@zuzla80 Toto je krasne tiez 🙂

5. nov 2014
avatar
zuzla80
autor

@lilysk tieti sme tiez mali dvojmo, lebo su velmi chutne 😉

5. nov 2014
avatar

@zuzla80 Uz nemas?🙂

5. nov 2014
avatar
zuzla80
autor

@lilysk mam uz len 98ku, ale este niesom rozhodnuta ich posuvat 🙂

5. nov 2014
avatar

@zuzla80 No led by si posuvala dam mi vediet prosim ta 🙂

5. nov 2014
avatar
zuzla80
autor

@lilysk jasne, ozvem sa 😉

5. nov 2014