icon

Ja milujem citron macat do cukru a takto ho jest😋😋 pochutka od detstva😃je este niekto kto takto si pochutnava na citronoch ,ci len ja som divna😁

avatar

moj mladsi syn, ale samotny ho je. miesto mandarinky alebo jablka.

14. máj 2019
avatar

Ja som sa za citrónom išla zabiť v tehotenstve🙈

14. máj 2019
avatar

Ja ako dieta, teraz ale uz nie. Mozno je to skoda

14. máj 2019
avatar

moj je cisto iba citron nema problem zjest ako pomaranc tiez.

14. máj 2019
avatar

Moja mnamka 😜 tiez to milujem 😁

14. máj 2019
avatar

ja robim to iste ale s pomarancom 😀😀

14. máj 2019
avatar

Ja to iste s grepom 😆

14. máj 2019
avatar

citron aj kyslu kapustu s cukrom

14. máj 2019
avatar

ja tiež tak a ešte aj surové žĺtko vymiešané s práškovým cukrom, mali sme domáce vajíčka

14. máj 2019
avatar

@dadamka aj ja tak jem grep 😀

14. máj 2019
avatar

To sme ako deti zbožňovali

14. máj 2019
avatar

Ja to milujem, a aj moje deti.

14. máj 2019
avatar

Mojich chlapcov som to naučila "mamka,to aké dobroty si jedla" 😂😂😂

14. máj 2019
avatar

takze je to v podstate normalka ako pozeram😀 moja dcera aj s muzom na mna divne pozeraju ked jem😁

14. máj 2019
avatar

Aj ja som to ako dieta zboznovala 😄

14. máj 2019
avatar

nie si divná, keď som bola menšia dedo ma naučil jesť chleba s maslom a cukrom :D ty ješ aspoň ovocie

14. máj 2019
avatar

Ked to niekto v mojom detstve doniesol na ulicu, do pol hodky to mali všetky detiiiiii 🌻🌻🌻🌻mnaaaaaaaam

14. máj 2019
avatar

Ja som este ako mala jedavala kyslu kapustu zo suda s cukrom. Teraz velmi nechapem ako som to mohla.

14. máj 2019
avatar

my este kocku cukru s Alpou😂

14. máj 2019
avatar

@natalka13 anoooooo 🍀🍀🍀 krásne detstvo

14. máj 2019