Ja milujem citron macat do cukru a takto ho jest😋😋 pochutka od detstva😃je este niekto kto takto si pochutnava na citronoch ,ci len ja som divna😁
Ja som sa za citrónom išla zabiť v tehotenstve🙈
Ja ako dieta, teraz ale uz nie. Mozno je to skoda
moj je cisto iba citron nema problem zjest ako pomaranc tiez.
Moja mnamka 😜 tiez to milujem 😁
ja robim to iste ale s pomarancom 😀😀
Ja to iste s grepom 😆
citron aj kyslu kapustu s cukrom
ja tiež tak a ešte aj surové žĺtko vymiešané s práškovým cukrom, mali sme domáce vajíčka
To sme ako deti zbožňovali
Ja to milujem, a aj moje deti.
Mojich chlapcov som to naučila "mamka,to aké dobroty si jedla" 😂😂😂
takze je to v podstate normalka ako pozeram😀 moja dcera aj s muzom na mna divne pozeraju ked jem😁
Aj ja som to ako dieta zboznovala 😄
nie si divná, keď som bola menšia dedo ma naučil jesť chleba s maslom a cukrom :D ty ješ aspoň ovocie
Ked to niekto v mojom detstve doniesol na ulicu, do pol hodky to mali všetky detiiiiii 🌻🌻🌻🌻mnaaaaaaaam
Ja som este ako mala jedavala kyslu kapustu zo suda s cukrom. Teraz velmi nechapem ako som to mohla.
my este kocku cukru s Alpou😂
@natalka13 anoooooo 🍀🍀🍀 krásne detstvo
moj mladsi syn, ale samotny ho je. miesto mandarinky alebo jablka.