Objednáva niekto zo stránky TOPÁNKOVO ? Sedia veľkosti? Nejaké recenzie....
objednávam si odtiaľ pomerne často zatiaľ som nemala problém s veľkosťou 🙂
13. mar 2018
Sedia mi velkosti na vsetko co som doteraz objednala, ci uz topanky, alebo odevy🙂
13. mar 2018
Objednavala som vela, cena vsak zodpoveda kvalite, vacsinou tak max dve sezony alebo len prilezitostne nosenie a nie vzdy su az tak pohodlne, samozrejme znackove prisli kvalitne a dobre, velkost mi vzdy sadla. Snad som trosku pomohla 😊
13. mar 2018
Mne veľkosť skoro vždy sadla. A keď nie, lebo boli napríklad úzke,tak nebol problém s vrátením.
13. mar 2018
Mne napr. veľkosť nesadla, ale nebol problém s vrátením.
13. mar 2018
zuzta1
autorĎakujem za recenzie 😉
13. mar 2018
Áno sedia