Ženičky, ktoré máte skúsenosti s extrakciou zubov v narkóze, poraďte kde najlepšie v Žilinskom kraji, koľko ste za to platili, koľko zubov naraz ťahali a ako to je s bolesťou po zobudení. Ďakujem.
zuzu1122
autor@martinkatinka niekto ťa tam odporučil? Myslím či ťa tam vypísal tvoj zubár.
17. máj 2023
Bola som v MT na klinike, ťahali mi náraz všetky štyri osmičky a nič som neplatila. Odporučil ma celustny ortopéd, pukalo mi v sanke. Týždeň som chodila opuchnutá, po týždni vybrali stehy a bolo dobre. Celkovo to nič hrozné nebolo.
17. máj 2023
Ja som bola v MT, ale nrviem ake su ceny, pretoze ja dom neplatila