Žienky, neviete ako teraz púšťajú z nemocnice tie čo ste po cisárskych? Normálne by to malo byť 4x24 hodín. Len mne bolo povedané, že po troch dňoch by ma mali pustiť. Tak teraz neviem.
Ja som rodila v pondelok poobede a pustili ma v piatok poobede
@monita_trnk
@sonia1712 to možno záleží aj od nemocnice. mne primár povedal, že kvôli korone nechcú moc držať v nemocnici.
@zuzu1122 u nás kedysi púšťali na 4.deň (4x24h po), teraz púšťajú na 3.deň (ak je všetko v poriadku samozrejme)
@ruzovakrava aj ja som pred tým išla až po 4x24 hodinách. teraz neviem, dnes keď som volala so sestričkou tak tá o tom až taká presvedčená nebola.
Pustaju rovnako ako po normalnom porode. Aspon u nas.
Ja som rodila v juli v cadci cisarsky mi robili v pondelok rano a pustili ma stvrtok, tiez vraveli ze kvoli korone pustaju o den skor...
@margetakuska tak snáď to bude tak aj v mojom prípade. už len dúfať, že všetko prebehne bez komplikácií.
Mna v januari prepustili po 72 hodinach