Žienky prosím vás, je tu niekto, kto rozumie snom? Prípadne ich vie vyložiť? Ďakujem
To by aj mňa zaujímalo, dnes sa mi 1 x snívalo o tehotnej svagrinej.. 🤔
5. feb 2021
Ja len tak od babky čo si pamätám..ak sa sníva že ti padajú zuby, bude ževraj smrť v rodine, ak sa kupes či topis v špinavej vode-pride choroba, a iné
5. feb 2021
zuzu1122
autorVraj aj svadba a svadobné šaty znamenajú smrť a nešťastie v rodine. Ja som ten môj sen hľadala dva dni. Nakoniec som sa preklikala na nejakú ruskú stránku a nasla som že je sny o stromoch sú emocionálnym odrazom.
7. feb 2021
zuzu1122
autorKočky toto som medzi iným našla v tej definícii: Ak ste vo sne videli padajúci strom, potom môže takáto vízia predpovedať nešťastie a hádky v rodine.
7. feb 2021
👌 pripinam sa