# inhalator #
Baby prosim poradte 💓💓💓
Potrebujem malej 10mesiacov..kupit inhalator ale vobec sa tomu nerozumiem aky typ znacku. Viete mi pls poradit?
Este bude mat len 10 mesiacov a uz 5ty krat ma priedusky chytene 😥😨 starsi zacne kaslat a ona ochvilu tiez a hned priedusky sa jej aj chytia :( uz som zufala z tohto :( syn nebyval vobec chory a ako sa Sofi narodila zacal aj do skolky chodit uz a stale sopel kasel donemoty 😭 dakujem za kazdu radu 💓💓💓
Uz nas poslala aj imunologicke dnes ..musime sa objednat...:(
Mám tento už 3 roky a šlape ako hodinky je k nemu dosť príslušenstva pre deti aj dospelých
Ja mam z andreashopu uplne tichy vieš dat inhalovat aj v noci a nezobudis dieta.neskôr pridám link
@karkulka2014 je v nom aj maska pre take male 10mesacne dieta prosim vas ?
@misuliacik81 dobry den. Prosim vas aj taka mala maska je k nemu precmape deticky 10 mesacne? Ci ako sa ro inhaluje? Dakujeem
@misuliacik81 ...pre male...
áno je ktomu malá aj velkaá maska,ale ja som dávala inhalovať cez náustok
@zuzuk22 ano...je k tomu aj detska masks. Ja som ho pouzivala pri 3 mesacnom drobcovi
My tiež Omron
@zuzanasala mozem poprosot potom ten link 😌 dakujem
m.andreashop.sk/beurer-ih-50 je to tento.je k tomu aj maska aj detska aj pre dospeleho.Mame aj velky inhalator microlife a strasne huči.
Z mobilu mi nefunguje link ale je to tento
@zuzanasala dakujem a nozem sa spytatako v noci k nemu pripojite dieta ? Nepada to ?
@zuzuk22 ten inhalator držim.Ani na jednom nie je ta gumička taka silna čo by to udržala tu masku.tento sa napaja do elektriky ale sa daju aj baterky dat
Dakujem vam nakoniec som sa rozhodla pre tento
@karkulka2014
Dufam nam pomoze a budeme spokojny🙂
Dakujem vam ale vsetkym🙂 uz som objednala 🙂
Este by som sa spytala tam sa dava ta vincentka a este nieco nejake oleje eukaliptove alebo nieco sa dava tiez ci nic ?? Dakujemmm💓💓💓
@zuzuk22 ja davam vincentku zatial iba

Ja mam tento a maxspokojnost
https://tlakomeryomron.sk/Inhalator-OMRON-Comp-...