icon

24.9.je deň keď si oslavoval svoje prvé narodeniny si naše všetko💙💚💓❤

1
avatar

Dodatocne vsetko len to najlepsiee :-*

27. sep 2016
avatar

@sushi285 ďakujeme😉

6. okt 2016
avatar

Ahoj, prosim ta kto to fotil, prip. Vedela by si odporucit nejakeho fotografa v nz, kto foti deticky?

17. nov 2016
avatar

@stelluska1 ahoj fotila to baba z Tvrdošoviec Linda Balogová za tú cenu v pohode. v nz sa mi páči práca Martina žikavského

18. nov 2016