icon

ASI TAK

avatar
10. jan 2014
avatar

ale to by už nebola rozprávka 😀

10. jan 2014
avatar

rozprávka musí mať dobrý koniec a preto sa to končí svadbou 🙂
@bazarocka

10. jan 2014