asi začnem veriť na karmu 🙂 posiela som jednej mamičke z mk kody s kozmetiky že nech napíšem číslo účtu a pošle mi poštovné,hovorím že nech nechá tak dá viac za vklad ako stojí poštovné(45centou) raz sa mi to vráti a ako idem s pošty vystupujem z auta a nájdem 40 centou 😀 nečakala som že to bude tak rýchlo
nestratila svoje peniazky som chcela🙂
15. máj 2014
zuzulienka301
autor@alexa21 toto som ešte nepočula 🙂 dala som mužovi ten sa one už asi postaral
15. máj 2014
no,mne to raz vravelamkamoska.nasla v bare 20eur eur a dala si ich do banky a o tyzden statila v taxiku 50eur.
asi nahoda,ale ked som minule nasla 10 centov hned som ich radsej oplieskala v obchode🙂
15. máj 2014
ale vraj ich hned musis minut,aby si nestratila🙂