Baby pouzivate niektora v aute tych vonavych panacikov? Aky mate nato nazor, dakujem 😋 https://www.stylovo.sk/vona-do-auta/mr-and-mrs-...
Su uuuzasne, ja uz ich mam treti rok, ine nekupujem.vydrzia neskutocne dlho a krasne vonaju,favorit je oranzovy 🙂 velakrat mi ludia chvalia vonu auta a to ho mam aj mesiace uz
20. mar 2017
Dlho vydrzia. Mame kriklavoruzoveho, sportova vona.
20. mar 2017
Ja som malajaštericu, smrdelo to jak hovado, neskutocne prenikava vôňa, nevieš tomu ubrať intenzitu, musela som to vyhodiť po prvom dni a ešte aj tyzden som mala toho plne auto. Ale konkretne tychto panakov nepoznám. Ja už jedine len tie vymeniteľné kde si viem regulovať a vypnúť intenzitu