icon

maminy ake chranice davate detom na bicykel? niekdo tvrdi ze staci prilba a rukavice, niekdo zase ze nie....... dakujem za radu

avatar

my len prilbu.. podla mna je to skor o tom, ako velmi chcete mat dieta chranene.. nie ze by som sa o malu nebala, ale zase obalit ju ako korytnacku je podla mna "zbytocne"..

16. máj 2018
avatar

chranice som nikdy nedavala, prilba je samozrejmost, rukavice davam len na dlhsie vylety (cez 10 km)

16. máj 2018
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Ja iba prilbu.

16. máj 2018
avatar

Prilbu. Ty si ako decko mala co?

16. máj 2018
avatar

Na bicykel som dávala chrániče len keď sa učila bez pomocných koliesok teraz už dávam len prilbu a rukavice ale napríklad na kolieskové korčule jej dav chrániče na kolená lebo pár deravých teplákov sme už mali 😁

16. máj 2018
avatar

Iba prilbu

16. máj 2018
avatar

Teraz sa uci jazdit bez pomocnyh koliesok takze je obalena do vsetkeho, ale potom uz len prilbu a mozno rukavice, ved v tych chranicoch sa ani poriadnr hybat neda 😮

16. máj 2018
avatar

Len prilbu.

16. máj 2018
avatar

@rysavcek na korcule su super aj chranice zapastia.. lebo ked padas na korculiach, zachytavas sa prave rukami. A zlomeniny zapastia su velmi komplikovane.

16. máj 2018
avatar

Len prilbu, na korcule dam urcite aj chranice

16. máj 2018
avatar

Zavisí ake staré dieta a co na to bicykli robi. Doma po dvore nic, sk ideme von, dam prilbu, ale tak povedzme si pravdu...asi akou rýchlosťou moze ist 4-ročne dieta...a ake kaskadérske kúsky moze stvarat 😂 mimochodom na odrazadle chodi nebezpečnejšie, tam dávam prilbu stale. A chrániče len ori kolieskových korčuliach. Deti nie su z cukru. A ja som teda prilbu tiez na bicykel zacala nosiť az v nejakých 17, ked to začalo byt “populárne”.

16. máj 2018
avatar

@bubushik presne tak, my sme v zivote ziadne chranice,prilby ako deti nepouzivali a tu sme...zas to netreba tak prezivat

16. máj 2018
avatar

@liana_k prilby sme mozno nemali, ale napr. ja mam niekolkrat situ hlavu, takze zas zbytocne urcite nie su

16. máj 2018