icon
avatar
zuzx
9. máj 2026    

Minulý rok sama téma aké šaty na prijímanie a tento rok nič 😃 Tak jednu zakladam, aké šaty na prijímanie ste si kúpili? Máme o týždeň a potrebujem inšpiráciu, kamenné obchody 😃

avatar

Je to tu, v statusoch posledny tyzden. Ja ako krstna mama idem v sirokych nohaviciach, tricko, vesta, sako. Je tu celkom zima, inak som mala nachystane saty

9. máj 2026
avatar

Kúpila som si tieto, ale bolo 9stupnov, tak som mala nohavice a kabát 🙈

9. máj 2026
avatar

Jedna tema tu je siat kopa. Len nepouzitelnych tiez kopa.

9. máj 2026
avatar

Za posledny mesiac minimalne 3co som ja zachytila. Dnes som bola aj v polsku na trhu a veru nekupila ☹ tu mam tiez slovenske stranky prejdene a nic. Ak uz tak 200€ co istotne nedam. Tak vyberiem nieco zo skrine.

9. máj 2026
avatar

Inak, dnes na tom prijimani, tak si niektori z toho hlavu nerobili. Rifle, riflovky, tenisky, dokonca aj ti chlapci k oblekom... Mala som pocit, ze si to niektori pomylili s beznym dnom. Nejaka slusnost celkom chybala. Aj kratke pod zadok mali oblecene, hole chrbty, ramena, tie tenisky....

9. máj 2026
avatar
zuzx
autor

@lenka_matko tie sú fakt krásne 👍 Presne také niečo si predstavujem. Aký je materiál? Nie je to handrička? Ako sedí veľkosť? Treba väčšie, menšie? A za koľko ti prišli? Potrebujem ich do piatku 🙏
Práve som bola v obchodoch a teda čistá katastrofa, nič, nič, nič, ak niečo tak všetko v obrovských veľkostiach.

9. máj 2026
avatar
@zuzx

@lenka_matko tie sú fakt krásne 👍 Presne také niečo si predstavujem. Aký je materiál? Nie je to handrička? Ako sedí veľkosť? Treba väčšie, menšie? A za koľko ti prišli? Potrebujem ich do piatku 🙏
Práve som bola v obchodoch a teda čistá katastrofa, nič, nič, nič, ak niečo tak všetko v obrovských veľkostiach.

@zuzx je to taká tenšia latka, handra to nieje,ale je to nekrčivá. Povedala by som, že sú trocha väčšie, nosim S/M a M mi boli veľké tak som zobrala S. Prišli tak do 3 dni. Zober si radšej 2 veľkosti a ktoré ti nebudú sedieť tal vrátiš. Za tu cenu myslím že fajn kvalita👍🏻

10. máj 2026
avatar
zuzx
autor
@lenka_matko

@zuzx je to taká tenšia latka, handra to nieje,ale je to nekrčivá. Povedala by som, že sú trocha väčšie, nosim S/M a M mi boli veľké tak som zobrala S. Prišli tak do 3 dni. Zober si radšej 2 veľkosti a ktoré ti nebudú sedieť tal vrátiš. Za tu cenu myslím že fajn kvalita👍🏻

@lenka_matko tak mne dnes konečne prišli a sú otrasné. Lacný materiál, divná farba a sú mi veľké, mala som S-ko. Sú také divné, neforemné, manžel mi povedal že v Tom vyzerám ako sestrička v nemocnici. Idem vrátit, mala som dvoje.

14. máj 2026
avatar
@zuzx

@lenka_matko tak mne dnes konečne prišli a sú otrasné. Lacný materiál, divná farba a sú mi veľké, mala som S-ko. Sú také divné, neforemné, manžel mi povedal že v Tom vyzerám ako sestrička v nemocnici. Idem vrátit, mala som dvoje.

@zuzx áno? Mne ich chválili aj ušité sú pekne. Možno som mala šťastie. Ja keď som si prvé M-ko objednala tak boli celé zle na mne. Mozno tým že sú ti veľké. Mrzí ma, že niesi spokojna.

14. máj 2026
avatar
zuzx
autor
@lenka_matko

@zuzx áno? Mne ich chválili aj ušité sú pekne. Možno som mala šťastie. Ja keď som si prvé M-ko objednala tak boli celé zle na mne. Mozno tým že sú ti veľké. Mrzí ma, že niesi spokojna.

@lenka_matko áno, myslím že to bude tým že sú mi veľké. Chcela som jedno Mko, jedno Sko, ale už nemali, tak som vzala dve Ska (dva rôzne typy šiat) a teda hrozne to na mne vyzerá 😭 No nič, ešte zajtra skúsim behnut niekam, ak nie, tak niečo zrecyklujem 😂

14. máj 2026