Prosím odporučte mi pekáreň na chleba. Hlavne aby nemala veľké tie metličky, potom tam ostávajú diery.
Ďakujem
zvieratko31
autor@sev111 ja čo som používala mamin Moulinex, hák malý nie je a diera potom v chlebe pekná. Teraz už sú možno iné, ten jej má už veľa rokov. Vždy som na ten hák nadávala, z chleba to urobilo jeden nepodarok odspodu. Neviem si ale predstaviť dať ho piecť bez háku, veď to nejde, práve na to tam je, nie?
20. okt 2024
Ked som piekla v pekarni tak vzdy ked domiesila cesto tak som cesto vybrala vytiahla som hak a cesto vlozila nazad a zavrela. Potom mi tam zostala len dierka jedna
20. okt 2024
zvieratko31
autor@gypsomilka super nápad a to si stopla? Nemám návod a neviem teda
21. okt 2024
Ja som len mala odsledovane kedy prestala miesat cesto.
21. okt 2024
Haky daju sa prec pred pecenim ...kto chce a diery velke nie su