Novinky

#chlapecek

moderna_mamina
Správa bola zmenená 12. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
V noci mi prvýkrát prespal celú noc :slight_smile: Od 19:30 do 6:00 :slight_smile: samozrejme,že som sa v noci budila, pretože skoro 3 roky som vkuse nespala dlhšie ako 3 hodiny :grinning: Pritom Milanko aj Paťko spal celu noc. Ja som sa zobudila možno 4krat :grinning: Len tak aby sa nepovedalo:grinning:

Pametam si, že som si myslela, že Paťko nikdy celu moc neprespí. Cca keď mal rok aj pól som ho to naučila, no zase Milanko sa budil :grinning:
Teraz keď mi spia obaja tak nespím ja :unamused::unamused: Síce som realista a viem, že to neznamená, že budú spat celu noc. Na 100000% sa tuto noc zobudia :grinning:

So spánkom je to tak. Raz mi Milanko cez deň spi dvakrát po 3 hodiny a inokedy spi dvakrát po polhodine :grinning::grinning: môžete robiť všetko rovnako no aj tak to bude zakaždým iné :grinning: možno tak do 4 rokov :grinning: Patko rok aj pól spal celu noc bez problémov niekedy mal trosku problém, že sa budil a podobne. Potom to prestalo a takto dokola :slight_smile:

Vaše detičky spia už celu noc ? Ja som si mysela, že už áno no Patko po vyše roku zmenil názor :grinning::grinning::grinning:
.
.
.
. #czechblogger #czech #mamablogger #slovakgirl #slovakia #czechgirl #mami #love #chlapecek #spanok #spanie #blogger #blogerkycz #blogerkyczsk #instagram #picoftheday #instamama #cute #instablog #instablogger #blogerky #mamablog #followers #dnesblogujem #mamafluenc #instaslovakia #instasvk #sommama #laska #synek
Zobraz celú správu
moderna_mamina
8. feb 2019
Blog:heart_exclamation:️ .
..Už asi po dvadsiatykrát som sa utvrdila v tom, že žena-matka dokáže nemožné. Milanko mal posledné dva dni horúčku 39-40 stupňov. Ako viete od pondelka mám chorého manžela,plus včera ochorel aj Paťko. S Milankom som zažila celkovo najhoršie obdobie čo som na materskej. Milanko bol ako nadrogovaný. Neprítomný pohľad. Nevládny. No veď viete si predstaviť keď má tak malé dieťa takú vysokú teplotu.
..
...
....Tie dva dni vyzerali asi tak, že som si ho nosila v nosiči, koža na kožu takze bol takto rozopnutý celý čas. O noci ani nehovorím. Prvú noc nespal nijak inak len na mne, no musela som s ním chodiť. Takze pribehne 7 hodín v noci som prechodila a zvyšné dve spal,no nie vkuse. Ráno od 6 hore, Paťko sa už zobudil s horúčkou.
Našťastie Paťko je taký, že mu stačilo len ležať v obývačke, a ja som s Milanom behala hore dole. Paťko cely deň preležal a prespal na gauči. Nevyžaduje nejakú pozornosť radšej je sám vklude. Čo mi veľmi vyhovovalo keďže v noci som nespala a Milanko nedokázal byť sám ani chvíľku.
Vydenzifikovala som cely byt,vyupratovala a navarila. S Milankom na chrbte. Večer som si o 8 sadla s tým, že som si uvedomila, že som vôbec nespala,cely deň sa starala. .
..
...Matky su naozaj neuveriteľne bytosti. Dokážu nespať aj 24hodin a aj tak sa postarať o choré deti,chorého manžela, navarit im a držať ich v čistote.
Neuveriteľne čo dokáže žena/matka,keď sa musí postarať :heart_exclamation:️Každej jednej za obetavosť a silu posielam :bouquet:. Aby som nezabudla veľmi Vám ďakujem za správy,kde ste nám želali skore uzdravenie, a tiež ďakujem za každú jednu radu a pomoc 🥰.
.
.
.
#syn #syncek #chlapcek #chlapecek #choroba #mama #superzena
Zobraz celú správu
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia