Výsledky vyhľadávania pre slovo #modlitba

  Zruš hľadanie

  #modlitba
  V sobotu 30. mája o 17.30 bude vo Vatikáne mariánska modlitba za účasti Svätého Otca Františka. Ako je zvykom v závere mesiaca máj, modlitba ruženca sa bude konať pred Lurdskou jaskynkou vo Vatikánskych záhradách a bude prebiehať v spojení s najväčšími mariánskymi svätyňami piatich kontinentov. V priamom prenose vatikánskych médií ju prinesie aj slovenské katolícka televízia LUX.

  viac na:
  https://www.vaticannews.va/sk/vatikan/news/2020...

  #modlitba za Slovensko
  Stovky, tisíce, desaťtisíce ľudí naprieč celým Slovenskom. Zjednotení v tú istú hodinu pre jeden jediný cieľ: modliť sa za svoju krajinu. Modlitba má moc meniť.

  Preto Ťa pozývame každý deň o 22:00 k modlitbe jedného desiatku Ruženca za Slovensko. Za našu vládu, opozíciu, politikov aj nás všetkých. Nemusíš nikam chodiť, nepotrebuješ nič špeciálne. Iba tri minúty denne a desať prstov. Samozrejme aj bratov a sestry všetkých kresťanských denominácii pozývame pripojiť sa k modlitbe formou, ktorá im je najvlastnejšia.

  Spolu sa za Slovensko budeme modlievať denne o 22:00 do 25. marca, 30. výročia sviečkovej manifestácie. Nadviažme na tých, ktorým osud Slovenska nebol ľahostajný.
  http://www.vyveska.sk/desiatok-za-slovensko.html

  #modlitba Svaty Gabriel, Obraciam sa na teba s velkou nádejou.
  Zjavil si sa Zachariášovi, a povedal si mu : "Tvoja modlitba
  bola vypocuta: Tvoja žena porodí syna, ktorý bude
  pre Vas príčinou radosti a šťastia, pretože bude veľký pred tvárou
  Pána. "Ty si bol ten ktory oznamuje Márii
  že Duch Svätý zostúpi na ňu a zostane
  tehotna. Svaty Gabriel, Ty, ktory si volaní
  anjelom zvesti, odpust mi ze nie vždy som plnil
  verne prikázania Pána, teraz ti sľubujem ze
  urobim všetko. Prihovor sa za mňa prosim aby mi boli poskytnute šťastie a milosť materstva.
  Amen 🙏 🎁

  taniellita
  16. sep 2013    Čítané 0x

  Modlitba muža

  Ženy vyhodnotlii tento príbeh ako príbeh minulého roka 🙂

  "Milý Bože, chodím každý deň do práce a driem 8 hodín, zatiaľ čo moja žena si pekne sedí doma. Chcem, aby vedela, čo musím vydržať, tak ťa prosím, dovoľ, aby jej telo bolo prehodené na jeden deň s mojím. Amen."

  Boh, vo svojej nekonečnej múdrosti, splnil mužovo prianie. Nasledujúce ráno, sa muž prebudil ako žena. 

  1. Vstal, urobil rýchle raňajky pre svoju manželku, nakŕmil psa a mačku, prebudil deti, pripravil im šaty do školy, dal im raňajky, zabalil obedy a odviezol ich autom do školy. 
  2. Prišiel domov, zobral veci na čistenie, vzal ich do čistiarne a zastavil sa v banke, aby uložil peniaze.
  3. Išiel na nákup - ovocie, zeleninu, k mäsiarovi a po mlieko, maslo, jogurty, potom išiel domov, vyložil nákup, zaplatil účty a zapísal všetko do účtovnej knihy. 
  4. Vyčistil debničku na mačacie výkaly a vykúpal psa. 
  5. To už bola 1 hodina a on sa ponáhľal, aby ustlal postele, vypral, povysával prach, zamietol a vytrel podlahu v kuchyni. 
  6. Bežal do školy vyzdvihnúť deti a po ceste domov sa s nimi pohádal. 
  7. Pripravil im mlieko a sušienky a postaral sa, aby si urobili domáce úlohy. 
  8. Potom vybral dosku na žehlenie a pri žehlení sa pozeral na televíziu. 
  9. O 16.30 začal čistiť zemiaky a chystať zeleninu na šalát, obalil bravčové rezne a nakrájal čerstvú fazuľu a pripravil večeru, prestrel pre manželku a deti. 
  10. Po večeri nakŕmil psa a mačku, vyčistil kuchyňu, pustil umývačku na riad, poskladal prádlo, vykúpal deti, uložil ich do postele a prečítal im rozprávky. 
  11. O 22.00 bol vyčerpaný, ale jeho každodenné povinnosti sa ešte neskončili. Išiel do postele, kde sa od neho očakávala súlož, čo zvládol, bez toho aby sa posťažoval. 
  Ďalšie ráno sa sotva prebudil, pokľakol pri posteli a povedal... 

  "Bože, nechápem, čo som si predstavoval. Ako som sa mýlil, keď som závidel svojej žene, že si môže byť celý deň doma. Prosím, veľmi pekne ťa prosím, mohol by si to vrátiť späť?" 

  Boh vo svojej nekonečnej múdrosti odpovedal: "Môj synu, vidím, že si si vzal ponaučenie a veľmi rád by som všetko zmenil, tak ako to bolo, musíš ale počkať deväť mesiacov. Včera v noci si totiž otehotnel."