Novinky

#spanie

moderna_mamina
Správa bola zmenená 12. feb 2019
Blog:heart_exclamation:
🥰🥰🥰🥰🥰🥰
V noci mi prvýkrát prespal celú noc :slight_smile: Od 19:30 do 6:00 :slight_smile: samozrejme,že som sa v noci budila, pretože skoro 3 roky som vkuse nespala dlhšie ako 3 hodiny :grinning: Pritom Milanko aj Paťko spal celu noc. Ja som sa zobudila možno 4krat :grinning: Len tak aby sa nepovedalo:grinning:

Pametam si, že som si myslela, že Paťko nikdy celu moc neprespí. Cca keď mal rok aj pól som ho to naučila, no zase Milanko sa budil :grinning:
Teraz keď mi spia obaja tak nespím ja :unamused::unamused: Síce som realista a viem, že to neznamená, že budú spat celu noc. Na 100000% sa tuto noc zobudia :grinning:

So spánkom je to tak. Raz mi Milanko cez deň spi dvakrát po 3 hodiny a inokedy spi dvakrát po polhodine :grinning::grinning: môžete robiť všetko rovnako no aj tak to bude zakaždým iné :grinning: možno tak do 4 rokov :grinning: Patko rok aj pól spal celu noc bez problémov niekedy mal trosku problém, že sa budil a podobne. Potom to prestalo a takto dokola :slight_smile:

Vaše detičky spia už celu noc ? Ja som si mysela, že už áno no Patko po vyše roku zmenil názor :grinning::grinning::grinning:
.
.
.
. #czechblogger #czech #mamablogger #slovakgirl #slovakia #czechgirl #mami #love #chlapecek #spanok #spanie #blogger #blogerkycz #blogerkyczsk #instagram #picoftheday #instamama #cute #instablog #instablogger #blogerky #mamablog #followers #dnesblogujem #mamafluenc #instaslovakia #instasvk #sommama #laska #synek
Zobraz celú správu
ivula7
27. okt 2014

Sa musím priznať, že aj pre mňa nie je niekedy ľahké nájsť ten správny tvar slova na označovanie príspevkov a často si rozklikávam už používané „kľúčové slová“, aby som dodržala presný tvar už raz použitého kľúčového slova. Určite je veľmi dobré, keď si každý člen skupinky označí príspevok, ktorý vkladá. V budúcnosti je ľahšie vyhľadateľný a v prípade, že padne tá istá otázka, iný člen skupiny si môže najčastejšie sa vyskytujúce otázky nájsť v najčastejšie označených príspevkoch. Samozrejme vyhľadávať podľa akéhokoľvek kľúčového slova sa dá aj iné neoznačené výrazy v políčku „hľadaj“...

Všeobecne o označovaní príspevkov sa dočítate na tejto adrese http://goo.gl/PX0brH. Ako je to v našej skupinke? Označovanie funguje rovnako, len nájsť tie „správne“ kľúčové slová možno nie je vždy tak jednoduché. Stav 50 najpoužívanejších kľúčových slov k 24.10. je nasledujúci a uvádzame ho pre inšpiráciu nižšie. V prípade, že sa kľúčové slovo už v zozname nachádza, prosím použiť ho v takom istom tvare, aby sa príspevok zaradil medzi najpoužívanejšie a aby nedochádzalo k duplicitám. Snáď vám tento výber kľúčových slov bude nápomocný, nakoľko je zoradený v abecednom zozname a rýchlejšie pohľadáte kľúčové slovo :wink:

#babyvak
#boba
#bolestprinoseni
#clanky
#didymos
#dlzkasatky
#dojcenievsatke
#elasticka
#ellevill
#ergo
#fake
#foto
#hodnoteniasatiek
#hoppediz
#kapsa
#kibi
#klokanka
#koliska
#kontrolaviazania
#kurz
#leto
#liliputi
#manduca
#meitai
#moby
#nachrbat
#navodakoviazat
#nechce_sa_nosit
#nosi_aj_rodina
#nosiacabunda
#novorodenec
#novorodeneckavlozka
#obliekanie
#primesi
#recenzia
#ringsling
#satka
#satka_vs_nosic
#spanie
#starsiedieta
#story
#turistika
#tvardopredu
#udrzba

#urob_si_sam (prosím používajte namiesto #diy)
#uvazy
#vybernosica
#zaciname
#zima
#zumbucca

Na záver ďakujem za všetkých aj našej neustálej pomocníčke pri označovaní príspevkov Julke, ale aj za jej pomoc a revízii tohto článku. Vďaka @giulianka

Čítaj celý článok
Strana
Predošlá Strana
Ďalšia