zhoda génov 😀

Dobrú noc a pekné sny dnes prajeme každej Soni 🙂 www.silnaspinka.sk

Moj najkrajsi sibac, pred a pocas sibacky😘

Kde sú tie časy, čo som z duše neznášala Veľkonočný pondelok a zrazu šibačku milujem. Konečne som sa tešila z toho, že ma niekto polieva vodou, šibe šibákom, mohla som vrieskať, utekať a on sa tak veľmi tešil, až mi bolo ľúto skončiť. Prežívala som s ním každé jedno otvorené vajce, jeho iskričky v očiach ma hriali pri srdci a kľudne by som si to celé zajtra zopakovala.
Dnešný deň zbehol veľmi rýchlo, ale spomienky v nás osatnú navždy.

Dobrú noc všetkým 💤 💤 💤

Veniec na dvere♥

Aj s mackom ....♥

Veniec na dvere vo fialovom so srdiečkom♥

Veniec na dvere♥

Kvetinový náhrdelník

Bublifuk 🙂
Všetky hračky nájdete v našom obchodíku: www.kreativnehracky.com
Dlhodobé bublinky sa budu vznášať vo vzduchu, rovnako ako chvenie motýľov, pri použití tejto bublinkovej paličky s vynikajúcou bublinkovou náplňou. Tento zvláštny bublinkový prútik je zakončený krásnym motýlikom „Bella“ ktorý sa dá použiť ako rukoväť!
Upozornenie: hračka je vhodná pre deti od 3+ rokov.

(3 fotky)

No co dievcata ako ste zvladli dnesok? :P nas krpec uz chodil s korbacom a velice sa mu to lubilo 🙂)))

avatar
s_d
28. mar 2016    

A od 27.3.2016 štvornožkujeme 🙂 šikulka moja 🙂

(2 fotky)
avatar
s_d
28. mar 2016    

Šibač 🙂

avatar
s_d
28. mar 2016    

Šibači moji 🙂

Krásne a štýlové plavky so zľavou až 40% s odoslaním do 24 hodín! ;) Nájdete TU http://www.liliana.sk/c/zeny/plavky/skladom-vyp...

Ahojte zienky, boli ste niektora v DENT - Stomatoligicka klinika v Skyboxe? Vela recenzii sme nenasli, tak kazda skusenost potesi. Dakujem vam ;) zelam este pekny sviatocny vecer 🙂

Náš rodinný e-shop je založený pre rodinku -stvorený pre maminky 🙂 pre tehuľky, pre bábätká , nájdete u nás aj elegantné spoločenské oblečenie pre deti ( obleky, košele, kravaty) a takisto aj súpravičky pre bábätka na krst http://www.taxikashop.sk/tehotenske-nocne-kosel... Tešíme sa na Vás 🙂

avatar
dominika_cAMBASÁDORKA
28. mar 2016    

Aj makarónky sme dali do veľkonočného šatu 🙂

Von chceli vziať aj kocky...nemám nič proti tomu, aj keď viem, že ich budem zdvíhať 100x v aute a aj na ulici sa pritrafí, inde bol háčik...moja podmienka bola, aby boli žlté...myslím, že je na to diagnóza... 😀