Divný pocit pod ľavým rebrom

bbbbbbbbb
19. apr 2017

Ahojte. Začala som v poslednej dobe pociťovať, taký divný pocit pod ľavým rebrom. Často mi tam bublinkuje a trávi a dokonca sa mi pár razy stalo, že ak sa prevalím na ľavý bok kedy si tak viac zatlačím pri to rebro, tak mi ako keby nejaká dutá vec preskočí pod rebro a keď to uvoľním tak následne naspäť. Neviem či to je len orgán a je to normálne alebo by mohlo o niečo ísť. Vopred vám ďakuje za rady.

obsadenemeno
20. apr 2017

jeziskove huslicky....... 🙄

vydrnik
20. apr 2017

Chod radsej k lekarovi,ten bude vediet co to je

momi1_1
20. apr 2017

K lekárovi choď. Neviem, prečo tu niektorí hľadáte odpovede z lekárskeho odvetvia keď je jednoduchšie si zájsť na vyšetrenie a nečakať zbytočne na odpoveď, ktorá aj tak nebude smerodajná. Každé telo je iné a môže sa v ňom udiať čokoľvek. Najistejšie bude ak sa dáš vyšetriť

ykul
22. sep 2018

Dobrý večer, mám podobný problém. Bola som aj u lekára, ale ten povedal, že to mám len z preťaženia. Ako ste dopadla ?

bapsi123
22. nov 2018

Keď ani na tých lekárov sa nedá spoľahnúť. Viete,čo mi povedala moja obvodná,keď som po piatykrát prišla k nej,že mi nie je dobre a stále sa cítim unavená: " Vygooglite si,čo vám je." Preto sa chcem opýtať,ako ste poriesili s bolesťou pod rebrom. Ja mám skôr taký pocit tlaku,akoby mi niečo vadilo a tiahne sa mi až ku krížom. Preto sa chcem spýtať,či to môže byť chrbtica?

ykul
22. nov 2018

@bapsi123 mne to preslo same asi fakt som to mala z pretazenia lebo tyzden pred tym som na ture niesla malu na rukach.

ykul
22. nov 2018

@bapsi123 bola som aj 2xna masazi a pani mi povedala skor ako pojdete k dr skuste masaze ci nie je nieco bloknute.

bapsi123
22. nov 2018

@ykul ja denne dvíham malého (1r. ) A malú trojročnú z vane a tak,preto si myslím,že chrbtica,resp. Pevne verím...lebo zúfalo mám strach,či nejaký nádor.. krvný obraz mám ok,aj neurológia,aj reumatologicke, dokonca aj emg ..nuž som z toho v strese

ykul
22. nov 2018

@bapsi123 tak skúste masáž 🙂možno pomôže 🙂

jt205
24. dec 2019

Ahoj, čo bolo nakoniec problém? Lebo mam úplne ale ze úplne rovnaký problém. Keď ležím na chrbte, tak pod ľavým rebrom mam pocit, akoby tam "niečo chýbalo". Proste také divné.

jt205
24. dec 2019

@bbbbbbbbb určite daj vedieť, čo bol problém, mám presne to isté 😔

veronika3006
1. mar 2021

@bapsi123 Ahoj! Viem že je to už stará diskusia... Ale chcem sa spýtať, či sa podarilo niečo zistiť. Mne akoby pri dotyku pod ľavým rebrom niečo preskakuje, puká, akoby chrupavka. Obvodný ma odbil s tým, že tam nič nemôže byť, jedine sval. Sono brucha ok, krv ok.

luci219
14. máj 2021

@veronika3006 Ahoj. Myslím, že mám podobný problém. Tiež mi akoby pri dotyku niečo preskakuje pod ľavým rebrom. Podarilo sa vám zistiť o čo ide? Pretrváva to stále? Ďakujem.

mookie
9. okt 2021

@luci219 dobrý deň. Zistili ste aký máte problém?

ykul
15. okt 2021

@mookie nie

19nikola77
29. apr 2023

@luci219 Ahoj zistili ti v čom bol problém?