Aké máte skúsenosti s detskou kozmetikou Mixa?

mia_23
29. jan 2015

Ahojte. Dnes sme vyskúšali nový gél na telo a vlásky no malá zareagovala hrozným krikom a červenou pokožkou. Mal niekto podobnú skúsenosť? 😒

zita19
29. jan 2015

U nas bez problemov. Ale kazda kozmetika moze vyvolat alergicku reakciu. Nie je to o nekvalite kozmetiky. Reakcia je cisto indidualna zalezitost jedinca. Ja by som to odlozila, vratila sa k osvedcenemu a dopouzivala pre zvysok rodiny.

ppippi
29. jan 2015

my pouzivame tento gel skoro od narodenia a nikdy z neho nic nemala..

alobalka
29. jan 2015

Aj u nás bol a je v pohode... Aj šampón.

safranca15
29. jan 2015

Ja som pouzivala od narodenia do cca 15mes babylove mydlo a bola na to horsie nez teraz mala flaky sucha bola a skriabala sa odkedy pouzivame mixa sa to zlepsilo o 90%

katka708
29. jan 2015

My ten gel pouzivame uz 15m a bez problemov. Akurat zajtra chcem vyskusat malmu aj krem na telo a tvar. A tuto znacku som zacala pouzivat aj ja na tvar ale v dospelackej verzii

hedka17
29. jan 2015

My sme ho akurat dnes prvy krat pouzili tak som zvedava lebo doteraz sme pouzivali sebamed

anketkarka
30. jan 2015

u nas bol bez problemov, aj ked sa mi zda, ze mala po kupani suchsiu pokozku a svrbela ju a je velmi aromaticky na moj vkus. vratili sme sa naspat ku gelu z dm - babylove od hlavy po paty...

ellabella22
30. jan 2015

POuzivame, ale iba par tyzdnov, zatial ok, ja sa ale snazim pouzivat minimum kozmetiky

lusyinka
30. jan 2015

My sme teraz kúpili ten gél s pumpičkou oranžový a ja som veľmi spokojná. Doteraz sme mali bupi a tiež nebol problém. Krém na tvár a telo používame už dlhšie a som s ním maximálne spokojná, tam nič iné, čo sme skúšali, nesadlo. a to sme mali niveu,bupi, sebamed...a mixa super 🙂