Môžem sudokrémom natierať riťku po každom prebaľovaní?

emily84
7. júl 2012

Zapareniny nemame, no len preventivne.

lauricka
7. júl 2012

ano, aspon ja tak robim

janka196
7. júl 2012

ja natieram po kazdom prebalovani resp.ked je poruke :D a ritku ma ako male babetko 😀

mia551
7. júl 2012

ja to tak robim od narodenia a zatial ziadne dosledky (negativne) to nemalo, prave naopak 😉

elise
7. júl 2012

ja som použivala iba sudokrem a v hrubej vrstve a bolo to uplne super niky sa mu riťka nezapálila ani sme nemali problem.

zmrzlinkams
7. júl 2012

ahoj
ja osobne nenatieram za každym prebalovanim, natieram len ked sa pokaka lebo stolica zvikne byť niekedy agresivna hlavne ked idu zubky a vtedy je aj z červenala pokožka tak natriem aj v zahyboch medzi stehienkami hlavne ked su už baculate 🙂. cez den ked prebalujem pocikanu plienku tak nenatieram ani neutieram ale cez noc kedže neprebalujeme lebo spinkame tak ráno id plienka riadne plna a precikana vtedy utriem a aj natriem ale je to induvidduálne to vidiš či si to žiada alebo nie či je pokožka červena alebo je pekna 🙂 🙂 🙂 🙂 .

solinkarka
7. júl 2012

ja tiez pri kazdom prebalovani natrem sudocremom...nedam na neho dopustit 😉

pimpulienka
7. júl 2012

samozrejme 😉 vždy som dala

martinkatinka
7. júl 2012

Možeš, ale nemusíš 😀

hori
7. júl 2012

v tychto horucavach urcite nie...

lucka1987
7. júl 2012

tiez som davala preventivne az do cca 7 mes .. teraz davam uz len po stolici, alebo ked vidim trosinku cervensiu ritku . a to malokedy.. nastastie nemame so zapareninami problem

ivirk
7. júl 2012

urcite ano, ja takto natieram tiez pri kazdom prebalovani dokladne, je to super kremik 🙂

fomarik
7. júl 2012

ja natieram pri každom prebaľovaní 😉 a ešte sme nikdy nemali zaparenu riťulku 😎

yashmin
7. júl 2012

ja tiez sudocrem natieram stale aj napriek tomu sa mu vytvorili cervene fliacky medzi nozkou a vajkami a vtedy som pouzivala imazol krem -pastu a po dvoch natretiach nemal nic... 😎

sssimi
7. júl 2012

Ja nedávam nič. Nedávala som ani pri strašej a nedám ani teraz. Staršú mám "odchovanú" na jednorazovkách. Pri mladšej latkujem. Zaparenú riťku mala staršia len asi 2x keď už chodila.

anjelik2509
7. júl 2012

my natierame pri každom prebaľovaní, teda ak ho mám po ruke..Ja som tiež spokojná so sudocremom, je super, so sestrou si ho dokonca dávame aj na vyrážky 😀

vinifred
7. júl 2012

..áno..

dena10
7. júl 2012

Áno aj ja natieram sudocrem (alebo rybací krém) pri každej výmene plienky a zaparený zadoček sme nikdy nemali 😉

bacula
7. júl 2012

Podla mna je to zbytocne, ja osobne natieram iba ak je cervena, vela "vetrame" a za 8 tyzdnov sme mali raz ci dva razy trosku cervenu ritulu 🙂

zuzkalenka
7. júl 2012

podľa mna netreba iba ak vidíš nejaké začervenanie ak je zadoček čistý tak určite netreba 😉

bianca
7. júl 2012

mozes ale vobec nemusis.Ja som mazala pri kazdom baleni len prvych par mesiacov ,potom uz len na vecer a po roku a pol vobec.Lepsie ale ako sudocrem je neaka obycajna masticka rybia alebo olivova urcena na dupku a sudocrem odloz ak bude neaky problem.

zuzana17
7. júl 2012

áno 😉

olivia6
7. júl 2012

je to antisepticky krem, pozri si ake rozne ucinne latky obsahuje, nie je vhodny na sustavne pouzivanie.
Osobne davam modru Indulonu (na radu pediatricky) a ked bola parkrat cervena ritka, tak par dni Sudocrem.
Latkujem.

zaneta123
7. júl 2012

u nás pri prvom i pri druhom modrá indulóna, sudokrém a imazol iba pri problémoch 😉

monulienkamt
7. júl 2012

ja som pouzivala donedavna iba sudocrem, teraz uz pouzivam aj od nivey sos krem alebo hipp krem, sudocrem je ale najlepsi, natieram po kazdom prebalovani, aj utieram po kazdom. a ked je dokakany, tak ked je moznost, vzdy umyjem (co je skoro vzdy 🙂 ). dufam, ze to neurieknem, maly nemal doteraz ziadne zapareniny

hradnapani
7. júl 2012

vzhladom na to, ze tieto "kremy" su plne chemie, povazujem to za zbytocnost zatazovat tym telo dietata len tak preventivne.
To je akoby sme hltali my dospeli liek proti bolesti kazde rano, ved co ak by nas bolela cez den hlava.
pokial sa dodrziava hygiena, plus sa vetra ritka, mate plienky ktore vam sadli, tak je to zbytocnost len tak preventivne... sudocrem ci iny krem...

dejka77
7. júl 2012

Pokial nema zapareniny tak si myslim, ze je to zbytocne. Ja som to zacala davat az ked trebalo.

janaalzbeta
7. júl 2012

áno ja zakaždým aj teraz a to máme 22 mes.Len neodporúčajú sa používať zakaždým vlhčené obrúsky stačí ak,(no po cikaní) to tam dolu poumývaš...................... 🙂 .

evka4
7. júl 2012

mozes, ale samozrejme nemusis. ak dietatko nema ziadne kozne problemy (myslim caste zapareniny), je podla mna zbytocne natierat zadocek pri kazdom prebalovani. Ja som natierala len ked sa dcerka pokakala a este nikdy nebola zaparena... tiez sa vyhybam pouzivaniu vlhcenych obruskov (okrem nevyhnutnych pripadov samozrejme), radsej dcerku umyjem v cistej vode.

erikaka
7. júl 2012

ja si myslím,že to nie je potrebné a je to zbytočné. mám 3deti a ani pri jednom som nenatierala po každom prebalení.

happy8051
7. júl 2012

tiez pouzivam sudokrem.... mam teraz male babatko a kedze su horucavy, natieram tenucku vrstvu pri kazdom prebalovani ako prevenciu proti zapareninam