Fotografka v Nitre

lenka15101510
19. mar 2018

Ahojte, nemáte niekto skúsenosti s fotením v tehotenstve? Viete mi doporučiť nejakú dobrú fotografku z Nitry? Takú, s ktorou sa dobre pracuje a nie je extra drahá. Momentálne som v 29 tt a chcela by som sa dať s rodinkou odfotiť kým je ešte čas :D Ďakujem za každý koment 🙂

3velin
19. mar 2018

@lenka15101510 ja som sa síce nebola fotiť tehotna, ale bola som s 5tyzdnovym bábätkom, neviem ako sa pani volá, ale má fotoatelier u Sandokana, bola s veľmi spokojná, veľmi milí prístup, boli sme sa potom fotiť keď mal malý aj pol roka a brala som aj moje krsniatko, mal vtedy 4roky, úžasný prístup k deťom, a krásne fotky, cena bola nad 25kusov fotiek cena jednej fotky 2eura...platili sme iba za fotky ziadne iné doplatky neboli

monikamama
19. mar 2018

ja poznam fotografa co foti nadherne portrety nam fotil svadbu a je naozaj sikovny a nie je drahy.ak chces dam ti kontakt.

lenka15101510
autor
19. mar 2018

@monikamama chcela som skor asi zenu ale skus dat kontakt dakujem 🙂

bruneta880
19. mar 2018

Mňa fotila Slávka Zaujecová z lehoty určite nájdeš na facce ...stopercentná spokojnosť.Nám robila svadobné, tehotenské, prvé spoločné vianoce a prvé drobcove narodeniny.Ale neviem čo u teba znamená extra drahá...ja si ceny už nepamätám 😊.
A ak môžem poradiť v deň fotenia smer kaderník a aj vizáž to urobí dokonalý výsledok na fotky totiž aby boli dobré treba výraznejší make-up ako zvykneme nosiť, na tomto nešetrím, to raz budú spomienky v mojich zošuverených rukách 💓💓💓Ak by si nenašla kontakt kľudne IP a pošlem ti.
A ešte ma napadlo, nás fotila doma, podľa mňa krajšie ako ateliér aj keď u nás to ako v umeleckom ateliéri vyzerá 😊.Alebo ešte počkaj a vonku v prírode, kamoška má tiež prekrásne fotky v lese medzi papradím 🤗 , ju fotila kamoška s kvalitným foťákom, neboj ešte máš čas ja som sa fotila dva týždne pred termínom 😉

zuzkanr
20. mar 2018

Ahoj 🙂 Ja ti mozem tiez odporucit moju kolegynu,ktora foti s manzelom a vacsinou fotia deticky,alebo rodinky spolu 🙂 na FB ich najdes ako King's Photography,ale dam ti aj kontakt do spravy,fotia exterierove aj interierove fotky podla zelania zakaznikov 🙂 cenovo su urcite dostupni

isabellaa
14. jún 2020

@zuzkanr poprosím kontakt do ip

elenita
14. jún 2020

@isabellaa ja som velmi spokojna s Boženou Hvizdošovou, studio Enjoy 🙂 je z Nitry.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre