Fotograf bábätiek - Bratislava

kris_tin257
18. dec 2022

Ahojte, poraďte prosím dobrého fotografa/fotografku čo sa venuje foteniu bábätiek/detí. Vo februári sa nám narodí druhé bábo a chceli by sme dať urobiť pár fotiek malej, aj ako rodiny 😊 ďakujem

ada12345
18. dec 2022

Sandra Benčičová

natalala
18. dec 2022

@kris_tin257 ja velmi odporucam “fotolienka”, my sme tam boli na novorodeneckom a odvtedy tam chodime stale aj na vianocne atd 🙂 https://www.fotolienka.sk/newborn

alex2018
18. dec 2022

@kris_tin257 tiez odporucam Sandru Bencicovu, chodime k nej uz roky, nadherne foti. Mozte pozriet na FB pod Detska foto - Sandra

kris_tin257
autor
19. dec 2022

Ďakujem vám, pozriem si ich dnes všetkých 😊

zuzkagg
19. dec 2022

@kris_tin257 záleží, ake fotky chceš, ak prirodzene, spontánne, tak odporúčam Luciu Benedikovu @lucka_0906 veľmi príjemná a šikovná fotografka. Dobrú skúsenosť mam aj s Katarínou Hall, milá, fotky krásne, ale foti skôr na štýl tu sa takto postav, takto daj ruky... ja by som po oboch skúsenostiach uz volila radšej tu prirodzenosť.

kris_tin257
autor
20. dec 2022

@zuzkagg my s mužom nie sme moc na fotenie čiže my asi budeme vďační keď nás bude vedieť niekto usmerniť ako sa dať. Aj na svadbe nám to dosť pomohlo 😊 prirodzené fotky sú krásne ale s nami by to bolo asi moc na dlho niečo pekné vytvoriť 😀