Vzorky a iné veci zdarma pre tehotné a mamičky

evula1984
9. mar 2015

Chcem sa spytat skusenych ci vedia odporucit stranky obchody kde je mozne zislkat veci zdarma pre tehotne.

zatial co som nasla je len Babybonus, kde je nejaka startovacia krabicka zadarmo a potom dalsie 2 roky zlavy na detsky tovar.
Je este nieco kde sa daju vyuzit nejake zlavy

Viem je este skoro, mala by som byt aktualne v 6tt, ale tym ze to este chvilku nechcem rozsirovat chcem sa aspon trosku tesit a pripravovat sama.
Vdaka

nikusa6
9. mar 2015

To by som aj rada vediet ;) ako prvo tehulka tiez nemam ziadne infosky.

dzejn80
9. mar 2015

Osobne neviem o nicom, co je upne zadarmo, ale su rozne vyhody napr. v DM drogerii. Ja som dostala zadarmo tasku v porodnici, su tam spravidla vzorky pracich praskov, nejaka flasticka, plienka, kremik na zadok, knizka o vyvoji babatka a kooopec letakov na detske vyrobky. Tiez som dosatala zadarmo balicek v spominanej DMke a tiez od zdravotnej poistovne. Viem, ze niekde prispieva aj obec.

hypnobirthing
9. mar 2015

@evula1984 Ak by si chcela, môžem Ti poslať (zadarmo) takéto kartičky s afirmáciami, teda pozitívnymi myšlienkami pre obdobie tehotenstva:
https://www.modrykonik.sk/catalog/vendor/hypnob...

Stačí ak mi pošleš do správy adresu. Ak by mal ešte niekto záujem, môže sa tiež ozvať.
A gratulujem k bábätku 🙂

kikataldikova
6. júl 2016

@hypnobirthing platí to ešte? 🙂

silvi0026
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre