Ako vyliečiť streptokoka v nose prírodnými liekmi?

mysiatko
2. jún 2012

Ahojte, potrebovala by som pomoct s vyhubenim streptokoka v nošteku nejakou prirodnou formou. Opakuje sa nam nadcha za posledne 2 mesiace treti krat a opat ma streptokoka. Prve dva razy nam lekarka predpisala pamycon do nosa, ale kedze sa nam teraz vratil po 2 tyzdnoch tak nemoze lebo nieje odstup aspon mesiac po dobrati. Mame sa dat vysetrit vsetci co sa s nou najcastejsie stretavame lebo pravdepodobne jej ho stale niekto prenesie. Kym to ale zistime rada by som sa ho nejako zbavila. ak ma niekto nejake skusenosti budem povdacna za kazdu radu. Najprv sme si mysleli ze su to sopliky zo zubov, lebo mame 11 mesiacov a len jeden zub, ale to by nemala bacila. dakujem

sunny3
18. dec 2015

Citricidal,manzelovi zabral, lebo viacere antibiotika mu nepomahali.

lucylka25
23. jan 2016

@mysiatko a akeho mate streptokoka? Z homeopatik sa pouziva Streptococcinum, ktore sa da kupit aj u nas, ale je lepsie vyskusat homeopatikum vyrobene presne z toho Streptoccocca, ktoreho mate. Da sa kupit potom v Rakusku, mozem poslat link. Tiez ak by ste chceli vyskusat homeopaticku liecbu, dolezite je pre vybere homeopatika vediet ake presne symptomy dietatko ma. Ci ma zapchaty nos, tecie mu z nosa, atd. Kazdemu sa streptokok v nose prejavuje inak. Tiez je dolezita povaha dietatka, ake choroby prekonal a potom sa mu vyberie homeopatikum presne na mieru. A keby ste chceli vyskusat homeopaticku liecbu u homeopata, doporucujem navstivit studovaneho Urcite nechodit k nikomu, ktory vybera homeopatika za zaklade kyvadla, numerologie, atd. Drzim palce!

lucopeda
26. jan 2016

My sme nasadili celkove ATB a zaroven Imunoglukan sirup, konrolny vyter bez nalezu. Ja som zatial maximalne spokojna s Imunoglukanom, 😉

bweissova
11. feb 2016

AHojte, mavali sme tiez problem s roznymi bakteriami po nástupe do školky. Od kedy sme nasadili ustne-oralne probiotiká, máme pokoj.
Na Slovensku su žiaľ nekupiteľné.
Jedná sa o kmene Streptococcus salivarius BLIS K12 a S. salivarius M18 .
Vytvárajú v nose, ústach a uchu prirodzenú ochranu voči svinstvám, ktoré na deti útočia práve týmito sliznicami.

A prevantívne kvapkáme do nosa roztok citricidalu+kokosový olej.

nikolal
11. feb 2016

@bweissova a kde ste to zohnali teda?

bweissova
11. feb 2016
tanika
18. feb 2016

@bweissova ahoj veĺmi ma zaujíma ten roztok citricidalu+kokosový olej. mám prooblém s dutinami a nos opuch sliznice....pomohlo by to ? dík moc za radu

bweissova
18. feb 2016

@tanika ahoj, je to len opuch? Ci aj sople?
Len na opuch neviem, je to antimikrobialny roztok, proti bakteriam... Zalezi na povode tvojho opuchu

tanika
18. feb 2016

je to opuch slizníc nose, asi aj dutiny, alergia nepotvrdená, výtery nos, hrdlo x -krát robené a negatívne , CRP 3,1, FW 12/30, ASLO 156, KO v norme , DAO kvantita 10,79lIU/l, a funkcia 8,90kIU/l mám teda histamínovú intoleraciu? v čom je problém , neviem mám Nasonex sprey a tab.Zenaro a nič nezaberá poradíte .............

bweissova
19. feb 2016

Ja vam poradiť neviem, nie som lekár ani veľký odborník na doplnky.

anita26
18. mar 2016

@blahowoman ahoj, objavil sa este zlaty staf s odstupom casu? Dakujem za info

lia
18. mar 2016

@bweissova kde ste kúpili tie probiotika prosim vas?

blahowoman
18. mar 2016

@anita26 nie.

bweissova
18. mar 2016

@lia v USA, mam este jedny navyse ak mate zaujem

nikolal
18. mar 2016

@bweissova kolko stoja, ja by som mala zaujem

lili007
2. máj 2016

Morská voda do nosa je aj s obsahom medi, tá zahubí baktérie v nose. Casto pouzivam aj Vincentku a vyplachujeme + zvlhcujeme nos. Manzel niekde cital, ze po prichode napr. od lekara ci deti zo skolky treba oplachnut celu tvar (zvykli sme aj vyprat oblecenie) lebo bacily lezu po nas🙂 Tak neviem ale trapili sme sa s nadchami statocne a je to podstatne lepsie.

lia
2. máj 2016

@lili007 dakujem krasne za rady 😊

zdravie911
17. máj 2016

Zdravim vyskusajte nasledujuce http://biozdravie.sk/kategoria-produktu/nosne-d...
Neti Wash Eco – Sinus Set denne vyplachovanie velmi dolezite ! Preasne tak isto ako umyvanie zuby .
Nasledovat - Citricidal nosný spray určený na podporu, udržiavanie zdravého tkaniva nosnej sliznice. Ochraňuje pred sinusovými ochoreniami. Zároveň vyrovnáva pH v nosných dutinách.
Serrétia je najsilnejšia Serrapeptáza na svete
Neobsahuje mliečne výrobky, lepok a sójové alergény.GMO, žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky.
Proteolytický enzým Serrapeptáza je získavaný Arthur Andrew Medical izoláciou z mikroorganizmu, Serratia E-15. Serrapeptáza má prirodzenú schopnosť tráviť mŕtve tkaniva, umožňuje enzýmu úspešne pomôcť pri podpore normálnej tvorby jazvového tkaniva, normálneho zrážania krvi, a umožňuje plynulý a prirodzený prietok krvi v celom tele.
Serrétia má množstvo rôznych výhod, ktoré vám môžu pomôcť aj s nasledujúcich prípadoch
•Podporovať zdravú aktivitu dutín *

slaza
28. jún 2016

Nám ORL doktor predpísal probiotiká ktoré spomínate a tam je práve táto baktéria S.salivarius - ktorá vraj pomáha zabíjať tie "zlé" ktoré dokážu spôsobiť zápaly. Kúpili sme to normálne v lekárni ako Bactoral Bactoblis.

monikaecolab
8. júl 2016

Ahojte na streptokoka radím Biorezonanciu ... inak aj to koloidné striebro je výborné majú ho aj tu , kamoskinmu synovi chceli vyberať mandle a ani nemuseli lebo po pár sedeniach mal stery úplne negatívne bez antibiotik bez všetkého. Vhodné je to pre všetky vekové kategórie bezbolestné , deti môžu dokonca pri vyšetrení pozerať rozprávky chodila k biorezonancia-zv.sk je to BB kraj. 🙂

penelopa
29. júl 2016

@slaza Áno bežne ich dostať kúpiť,akurát ich beriem.

smejo001g
6. feb 2017

@cora73

ahoj prosim Ta vies mi presne rozpisat ako presne ktory doplnok davkovat a kam vsetko som si zakupila ale som z toho jelen maly ma 7 rokov
dakujem

lubikass
6. feb 2017

Nám na všetky -koky, -coli, zlate..
atď perfektne zabralo koloidné striebro. Aj striekat do nošteka aj pit.

smejo001g
6. feb 2017

@cora73

prosim ak vies odpis mi na smejo001g@gmail.com ohladne toho davnkovania na candidu dakujem

alicia21
8. mar 2017

@katarina_k11 Prosim vas ake koloidne striebro do nosa ste pouzivali? Dakujem

kimi203
13. mar 2017

Mne naša detská lekárka povedala, že to má 90% deti narodených v nemocnici, stadial si to donesú domov, zbaviť sa toho nedá, organizmus sa s tým musí vysporiadať a naučiť žiť. Niekto je bez príznakov, iný to zvláda ťažšie... Moja dcérka mala od narodenia cca do 2 mesiacov upchaty nostek z toho, nič nepomáhalo, potom sme prešli k našej detskej a tá mi poradila vytierat materským mliekom a plus nám dala recept na kvapky do nosa s koloidnym striebrom a do pár dní bolo po probléme..

majuska251
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_andy
16. jan 2020

skuste preliečit bakterioterapiou.. ja som to teraz objavila a skusam to pre seba a potom preliečim synčeka ked skončí s antibiotikami..je to probiotikum do nosa v speji.. http://rinogermina.sk/

ada_april
16. máj 2023

@lentilka29 toto su uz zastarane nazory.. presne toto som si vypocula pred porodom s vysmechom od ORL, ci si myslim, ze mi pomozu bylinky.. nasla som info ze moze ponoct olej z rakytnika, uzivala som ho vnutorne, da sa aj ponatierat nos s nim… (ATB som nebrala) kontrolne stery boli OK a dr. este utrusila poznamku, ze vidite, antibiotika zabrali… po poslednych antibiotikach par rokov predtym, bol moj vysledok taky, ze na povodnu bakteriu zabrali, no prerastli mi dve dalsie bakterie kedze mi antibiotika oslabili imunitu… takze ja osobne uz radsej davam na istotu prirodnou cestou, je to sice velakrat pomalsie, ale o to doslednejsie a istejsie.. a samozrejme este prvorade je upravit stravu, vynechat mliecne a sladke hlavne.