Alternatívna medicína Dr. Jozef Vodný

cuculiatko88
20. mar 2023

Ahojte, máte niekto skúsenosti s alternatívnou liečbou u dr.Jozefa Vodného... neviem nájsť nikde nijaké recenzie, skúsenosti s jeho liečbou, či niekomu pomohol a pod.,za každú odpoveď vopred ďakujem

akiana
20. mar 2023

Aj bez recenzii ti poviem, ze takito este nikdy nepomohli nikomu, vedia z ludi len tahat peniaze a prinajhorsom zhorsit zdravotny stav. Tento clovek je podla Googlu doktor veteriny, a tvrdi, ze objavil pricinu vsetkych typov rakoviny, avsak nema publikovane k tomuto ziadne studie. Usetri si peniaze, aj zdravie, a chod k normalnemu lekarovi.

cuculiatko88
autor
20. mar 2023

@akiana nastastie to nieje to pre mna, zisťujem len informacie

queen_mary
20. mar 2023

@cuculiatko88 najviac napomocna budes, ked nic nebudes zistovat

akiana
20. mar 2023

@cuculiatko88 O to horsie, vobec nikoho k nemu ani neposielaj. On podla vsetkeho vystudoval veterinu a je MVDR, lenze pise si DR., pretoze to o tej veterine clovek zisti az ked si ho trochu pogoogli. Na prvy pohlad sa ale vydava za doktora mediciny pre ludi, aby si dodal vierohodnost. Teda ak nehladas pomoc pre domace zviera, ruky prec od tohto.

akiana
20. mar 2023

@cuculiatko88 Este toto si tu odlozim. Ci to pre teba znie vierohodne, necham na teba...

"Dr. Jozef Vodný sa niekoľko rokov zaoberá chronickými metabolickými ochoreniami a objavil dva faktory (spoločné menovatele) pre všetky typy (druhy) rakovín. Systém, ktorý má v praxi overený, dokáže vyliečiť a hlavne predchádzať onkologickým ochoreniam. Hovorí:
„Je to revolučný systém liečby onkologických ochorení. Bude to nová terapia v krátkej budúcnosti.“"

cuculiatko88
autor
20. mar 2023

Baby,zistujem info o nom, nie preto ,ze dana osoba chce prejst na alternativnu liecbu!!!!!pytam sa na skusenosti s nim...vase subjektivne nazory ma nezaujimaju,ak nemate co k danej teme
napisat... Ak ma niekto o nieco poprosi ,tak sa informácie popytam aj ked sa to vam nepaci...

akiana
20. mar 2023

@cuculiatko88 Pises, ze si chcela akekolvek informacie. Tak som ti nasla informacie priamo z webstranky, kde prispieva. Nemusis byt agresivna len preto, lebo sa ti nepacia odpovede.

cuculiatko88
autor
20. mar 2023

@akiana ja som neni agresivna,pytam sa na recenzie a skusenosti...to co si poslala som nasla aj ja na internete ,ale to neni ani jedno z toho co mna zaujima....teda okrem infosky ze je veterinar,to som popravde nezaregistrovala ze ma taky titul

akiana
20. mar 2023

@cuculiatko88 MVDR je doktor veteriny. No dobre, tak potom ked nechces jeho sluzby ani pre seba, ani pre inych, naco hladas recenzie? Matchla si sa s nim na zoznamke? 😀

cuculiatko88
autor
20. mar 2023

@akiana 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ skoda reci...pekny den prajem