Atopický ekzém a alternatívna liečba

kascakova
24. okt 2012

Dobrý den, ja by som Vám chcela rozpovedať môj problém s mojou dcerou, od narodenia mala atopicky ekzem...chodili sme po lekároch, oni to nevedeli riešiť, dávali nám rôzne krémy, a tie zabrali, na týžden, potom sa to zasa vrátilo, a my sme sa zasa škrabali, až do krvi....a bojovali s ekzemom..
No našli sme iný spôsob, ako sme sa dostali z toho...kto by mal záujem dozvedieť sa viac, píšte mi na mail annakascak@azet.sk...

ingmarianskvarek
23. dec 2013

@martina833 Dobrý deň. Kde si kúpili Tyroler Natursalve? Ďakujem.

ingmarianskvarek
23. dec 2013
miriammr
23. dec 2013

Ano, na ekzemy maju rozne olejove pripravky, prirodne, nam sa tiez osvecilo bambucke maslo, s tym premastujeme.

martina833
23. dec 2013

@ingmarianskvarek znamy mi to nosi priamo z Norska, mozno by ho bol nejaky eshop ochotny poslat aj na Slovensko...

aelinka
28. dec 2013

Určite doporučujem detoxikáciu pečene a hrubého čreva a posilnenie funkcie orgánov tráviacej sústavy..ekzém = narušená imunita a základ našej imunity je v tráviacom trakte, najmä v čreve. Mám viac ako 2 ročnú skúsenosť s prírodnými produktami, ktorých zloženie má základ v rokmi overenej čínskej receptúre. Viac informácií môžete získať na-
http://www.okg-fit.cz/zdravieapriroda veľmi rada Vám poradím, v prípade záujmu objednám... prajem pekný večer.

lulu1616
6. jan 2014

@meg_junova
ahoj, prave som sa dnes snazila zohnat tú tinktúru z vlasskeho orecha a zial bez úspechu aj ten lastovičník neviem tiez v akej podobe, jód si mam kúpit v tabletkách alebo v kvapkách? dakujem velmi za pomoc, bojujem s ekzemom uz trištvrte roka, vratil sa mi ekzem po 20 rokoch. naposledy som ho mala ked som bola mala. dakujem za pomoc.môj mail omelkova.lucia@gmail.com

mirka304
7. jan 2014

Ahojte, chcem sa s Vami podeliť o vlastnú skúsenosť s atop. ekzémom, mala ho moja dcérka.
Taktiež sme chodili na kožne , skúšali sme rozne krémy, chvalabohu nie kotikoidy, to by som dieťaťu nedala nikdy. Vraj spôsobuju po dlhšom uživani ťažke poruchy.
Pomohla nám alternatívna liečba. Ak máte podobné problémy a chcete ich vyriešiť, píšte mi do mailu, rada poradím. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😵

24daniela24
7. jan 2014

@supereg0 niecim ste potierali?v com je zazrak uspechu?

ingmarianskvarek
8. jan 2014

@mirka304 Dobrý večer. www.jukl.sk: http://www.jukl.sk/neurodermitida/c-1245/. Ďalšie masti a oleje sú napísané v blogu vyššie.

ingmarianskvarek
8. jan 2014

@24daniela24 Dobrý večer. To isté čo napísal pred chvíľou vyššie.

ingmarianskvarek
9. jan 2014

@mirka304 Dobrý deň. Napíšte do blogu liečbu. Ďakujem.

slaskou
10. jan 2014

Prosim poradte nieco konkretne ..ake oleje,pripadne masla....na natieranie koze...

nebudem reagovat na odkaz,ze pisni do IP spravy...za 1. mam pocit ,ze ide o reklamu...za 2.. chcem konkretne prirodny produkt,bylinku,ktora je dobra na atop. ekzem....znacku a kde kupovat si uz vyzistim sama.Dakujem

hoblinka13
10. jan 2014

@slaskou mne pomaha kokosovy olej

hoblinka13
10. jan 2014

chcem sa vas spytat na skusenosti s ekzemom.mne sa siri zvlastnym sposobom po ruke.pred niekolkymi rokmi sa mi vytvoril na malicku a postupne prechadza a uz je na ukazovaku,ale na tych predchadzajucich uz nie je,vyliecili sa.ked pride k palcu,som zvedava kam sa potom presunie 😀

monca1111
11. jan 2014

my sme ho mali v 5. mesiaci hrooozný, po kožnom, kde nám pomohli vždy na týždeň sme sa rozhodli pre homeopatiu a po 4 mesiacoch ho nebolo, rozpúšťala som malej guľôčkové homeopatiká v lyžičke čajíka mali sme dvojaké, tak to asi záleží od konkrétneho prípadu jedny 2 mes. a potom iné môžem aj konkrétne napísať názvy preparátov, ak by ste chceli, ale lepšie je zájsť za homeopatom 🙂

meg_junova
14. jan 2014

@ingmarianskvarek ano je aj slovenska verzia,tam nsjdete odcervovaci balicek,urcite neuskodi

zukuvi
14. jan 2014

@miriammr kopirujem do Wordu, mozem? 🙂 my sa tiez trapime stale... napisem vam IP ak vam nevadi

miriammr
14. jan 2014

Co do wordu? napiste, kludne,

ingmarianskvarek
19. jan 2014

Dobrý deň. Mal som ekzém ako batoľa. Škrabal som si červené miesta na tváry do krvy. Plakal som. Masti od kožného lekára mi vyliečili červené fľaky. Pokožka ma svrbí a škrabem sa na rukách, krku a nohách. Myslím si, že ekzém som dostal z neprevareného kravského mlieka. Ostatný súrodenci ekzém nemajú.

ingmarianskvarek
20. jan 2014

Dobrý deň. Chcem vyskúšať toto: 1. Aloe Vera kozmetika, 2. Nimbová kozmetika, 3. Jojoba kozmetika, 4. Kokosový olej, 5. Arganový olej, 6. Bahno a soľ z Mŕtveho mora, a 7. Odčervenie a detoxikácia organizmu.

jaja868
29. jan 2014

@bubinko83 Vedeli by ste mi prosím povedať koľko kvapiek môžem dať dieťatku? Ja ich doma mám, užívam ich kvôli problémom s pečeňou, nevedela som, že sú aj na toto. Ďakujem pekne

soneta
30. jan 2014

@meg_junova
Dobrý deň,
aj my sme boli s dcérkou na biorezonancii a tiež jej vyšli parazity. Nám dali užívať kapsule parashield. Aký protiparazitný balíček ste dostali vy? teraz chodíme 10 x na bioterapie, tak uvidíme, či to pomôže. Vôbec to nie je lacná záležitosť, jedno sedenie stojí 15 eur. A ešte teraz malá ochorela, má virózu a vtedy sa jej ekzém vždy zhorší.

soneta
30. jan 2014

@ingmarianskvarek dobrý deň,
vyskúšali ste niečo? Ako vám to pomohlo?Čo sa vám najviac osvedčilo?

ingmarianskvarek
31. jan 2014

@soneta Dobrý deň. Mastil som sa s telovým krémom Aloe vera. Nezmenilo sa nič. V budúcnosti sa odčervím.
Na tele nemám červené miesta, svrbí ma pokožka, masti použijem posledné. Ďakujem.

ingmarianskvarek
5. feb 2014

Dobrý deň. https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/parazity-v-nasom-organizme-2/
Podľa tohoto fóra lekárka predpíše lieky: vermox a zentel. Liek Cesol sa vyrába v zahraničí a je dostupný v Nemecku a v Čechách a na predpis ho zoženú slovenské lekárne. Tento Cesol je najlepší. Vermox a Zentel pacient potrebuje dva balenia a viac. Paraziqvantel, alebo parazikvantel je rovnaký ako Cesol a je pre zvieratá a do akvárií na odčervenie rybyčiek. Kúpite ho na: http://www.numa.sk/produkt/prazikvantel-10g. Ďakujem.

ankaba
13. feb 2014

@monca1111 napisala by si prosim nazvy tych preparatov? Dakujem.

mariafa
13. feb 2014

@meg_junova nam Lastovicnik tiez pomohol, do dvoch mesiacov bolo po exeme...

andaluzia
13. feb 2014

Pridam jeden tip. Ekzem moze zhorsovat niekedy dokonca aj sposobovat, aj lepok v strave. Takze ak patrate po pricine, skuste sa zamerat aj tymto smerom. Ja by som to skusala ako jednu z prvych moznosti, lebo vysadit lepok zo stravy nie je financne nakladne (v porovnani s roznymi preparatmi) a zdraviu to rozhodne neuskodi. Celiakia je momentalne dost na vzostupe, ale krvne testy ju nie vzdy odhalia.