Klasický homeopat v Bratislave

janakubicova
1. feb 2013

Máte skúsenosti s klas. homeopatmi z BA najlepšie čo liečia deti? Poznáte p. doktora Koncsola alebo s kým máte dobrú skúsenosť?

veverica
19. feb 2013

Ahoj ja mam velmi dobru homeopaticku. Co tym myslis klas. homeopatiami? Moja pouziva rakuske homeopatika (lepsie zaberaju), dalej bachove esencie, schuslerove soli, ... Ak chces napis IP dam ti kontakt. Lieci mna, dceru a postupne to vidim na celu rodinu 🙂

ita111
20. feb 2013

ak chceš kontakt na pani ,ktorá ti poradí,k spokojnosti,pošlem ti...Všetko na báze Natur medicíny,konzultácia s lekárom Natur medicíny

bobova
28. mar 2013

Ahoj, tu je zoznam klas. homeopatov: http://www.klasicka-homeopatia.com/forum/viewto....
Šikovná je P. Hollá z Čiernej vody aj S. Koyšová z BA, ostatných nepoznám.

katykast
28. mar 2013

Ahoj,ja sa liecim uz dlho u homeopaticky s 20 rocnou praxou, hovori sa ze je jedna z najlepsich co sa homeopatie tyka. www.homerea.sk nie je velmi lacna ale stoji to zato!!

lukasova
11. apr 2013

@veverica
ahoj, môžem poprosiť o kontakt a meno homeopatičky?

veverica
11. apr 2013

@lukasova
Ahoj, posielam do IP 🙂

janakubicova
autor
19. apr 2013

@veverica ahoj prosím mohla by si mi dať kontakt. Už vám aj niečo vyliečila? Ďakujem

lubbie
12. júl 2013

@veverica Ahoj, mozes mi poslat prosim kontakt na tu homeiopaticku? Dakujem. Lub

sharlotta
12. júl 2013

No aj sa clovek nieco dozvie, ked tu hufne vsetci pisete konkretne odporucania. naozaj uzitocna tema... 😖

iwesska
12. júl 2013

@bobova Ahoj, prosim ta s tou Koysovou mas osobnu skusenost? Uz som ju v ramci komory pozerala, len nenasla som nikde na nu ziadne recenzie.

bobova
21. júl 2013

@iwesska Ahoj osobnu skusenost mam s Milotou Pfeffer z Petrzalky, mne pomohla s jednym problemom, podarilo sa jej najst spravny liek na 3x. Ona pouziva aj kyvadlo apod, co do homeopatie nepatri, ale ja som toho nazoru, ze ked to pomoze tak preco nie. o Soni aj Pauline som pocula dobre referencie na skole- Akademii klasickej homeopatie. Velmi draha je Golska - bola u nej moja znama tusim 2x a nepomohlo jej, co jej dala. Pripadne si zisti ceny a podla toho sa rozhodni, kontakty najdes na nete.

sln1ecko2
26. aug 2013

Prepacte ze som mimo tému, ale možno by mala niektora zaujem. Je tu možnosť zorganizovať 6 mesačný kurz Domácej homeopatie (vždy jeden víkend v mesiaci). Semináre by prednášala Dr. Jana Kolenová. Nakoľko tento kurz prebieha len v Košiciach, tak som sa skontaktovala s pani doktorkou a navrhla mi, že ak sa nazbiera 15-18 účastníkov, kurz by vedela urobiť aj v Banskej Bystrici. Bližšie informácie o obsahu kurzu nájdete na jej stránke http://www.homeopat-kurzy.sk/Terminy.html, alebo keď si dáte do vyhľadávača Dr. Jana Kolenová, Kurz domácej homeopatie. Je nás už zhruba 5-6 mamičiek, ten kto vie o čom je homeopatie a mal by záujem sa naučiť jej základy a vedieť ju aplikovať aj v domácom prostredí tak mi napíšte. Pekný deň všetkým

rybka31
12. mar 2014

@veverica Ahoj, mozes mi prosim poslat ontakt na tvoju homeopatku, ktoru si spominala v spravach?Ďakujem pekne. 🙂

rybka31
24. mar 2014

@veverica ahoj,mozem ta poprosit o kontakt na tu homeopatikum?Ďakujem.

veverica
24. mar 2014

@rybka31 mas v IP ;)

martinelli
6. sep 2014

@veverica prosim ta este chodis k homeopatke kt je dobra ak ano prosim daj mi kontakt dakujem

lucylka25
14. sep 2017

Dievcata, ak hladate dobrych homeopatov, tak tu: www.komorahomeopatov.sk/zoznam-homeopatov. Po pripade mi napiste do spravy a viem poradit, poznam skoro vsetkych osobne 🙂

angelinja
25. okt 2017

@iwesska ahoj prosim bola SI u ten homeopatky?

lucylka25
26. okt 2017

@angelinja Aj ja som homeopat z komory! Keby ste mali zaujem, napiste mi spravu.

erika9512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucylka25
16. júl 2018

@erika9512 Homeclinic urcite nie. Ked mate 400€ na vstupne vysetrenie a potom 200€ na kontrolu. Maju vedomosti a pouzivaju cca 300 homeopatik, vystudovany homeopat z komory, ktory 4 roky studoval ma vedomosti cca o 3000 a stale sa vzdelava. Vstupne vysetrenie stoji od 50€ vyssie a kontrola cca 25€. Tiez hladaju pricinu ochorenia a neliecia povrchne.
@angelinja

enofka
13. aug 2018

@lucylka25 koho prosim ta odporucas z BA?ziadne kyvadlo ci take..relane vystudovany homeopat..dakujem za spravu 🙂

lucylka25
13. aug 2018

@enofka písala som správu ;)

mari1980
19. mar 2019

@veverica ahoj mozem poprosit kontakt na homeopatku? ako si s nou spokojna? Nas caka ockovanie tak by som chcela pouzit aj homeopatika. dakujem velmi pekne

lucylka25
19. mar 2019

@mari1980 kľudne pridite ku mne, pracujem ako homeopat v Bratislave. Napíšte do správy kľudne.

1moni2
2. jún 2019

@lucylka25 ahoj môžem ťa poprosiť o tvoj kontakt ?

maria3434
22. nov 2019

Ja mám osobnú skúsenosť s homeoclinic v Bratislave, pomohli mi vyliečiť sa z môjho dlhodobého zdravotného problému a vedia o čom naozaj homeopatia je.