Kozmetika JUST - skúsenosti?

girlspower
5. jan 2019

Máte skúsenosť, či reálne pomáha? Viete poradiť skupinu, kde sa Da o tom debatovať? Ďakujem

bobula46
5. jan 2019

@girlspower nám pomohlo. Keď som bola ako tehotná chorá a snažila sa dávať čo najmenej liekov tak som natierala priedušky. Teraz keď synček kašle tak natrieme večer justom a do rána máme pokoj. Za mňa odporúčam

jannali
6. jan 2019

Používame rôzne výrobky od tejto firmy, ja som spokojná

bazoskaa
6. jan 2019

ahoj venujem sa Justu a už je to náš dá sa povedať životný štýl, poriešili sme kopec zdrav problémov s ich výrobkami používame takmer všetko od kozmetiky cez sirupy mastičky až po kuchynský rad..ak potrebuješ poradiť kludne napíš ..treba vedieť čo a ako sa používa 🙂

just22
31. jan 2019

Aj u nás doma je Just samozrejmosťou už takmer 14 rokov, preto súhlasím s bazoskaa, že je to už životný štýl a naozaj je potrebné sa poradiť s poradcami firmy, ktorí vedia,čo a ako sa používa.

inge888
12. feb 2019

ja som tiež s justom veľmi spokojná. Moja dcérka bývala často chorá, pomaly som prešla na sirupy od justu a taktiež aj krémy. Veľmi jej pomohlo a prestali sme byť tak často chorí. Keď aj ochorieme rýchlejšie sa z toho dostaneme a nepotrebujeme ani antibiotika ako sa často stávalo pred tým zvykom.

eur
12. apr 2019

Poznám, mám odskúšané, vysoká spokojnosť.

micko1
30. sep 2019

Dobry vecer venujem sa uz niekolko rokov Justu ak by niekto potreboval poradit prosim piste mi som v NR a okolie,dakujem

a_ursinka
15. jan 2020

Dievčatá neviete či je niečo od Just aj na pleť na akné a také veci?

bazoskaa
15. jan 2020

@a_ursinka áno samozrejme je viac kremikov.. Predovšetkým treba dbať na dôkladné čistenie pleti.. Ak je akné hnisavé tak doporučujem Tea tee olej na ložiská plus Tea tree krém.. Ak nie sú hnisavé len podkozne alebo začervenane tak San Activ krém, nechtikovy krém niekomu vyhovuje levanduľa . Ono je to trosku ťažko takto najlepšie by bolo vyskúšať na vzorkách čo sadne.. Každá pleť je iná a vyhovuje jej niečo iné..

danusska
15. jan 2020

@a_ursinka pri problémoch s pleťou treba posilniť aj zvnútra. Najskôr prečistiť vlákninou a potom užívať napríklad basico. Pri čistení pleti dať na tampón kvapku tea tree oleja a potom použiť pleťovú vodu ( do prevarenej vody kvapku citronoveho oleja pri mastnej pleti alebo pomarančového oleja pri suchej pleti)

a_ursinka
16. jan 2020

Tea tree olej som vyskúšala ale nejako veľmi nepomohol len mi to vysusil len som chcela vedieť ci niečo od Just je na prírodnej báze by som chcela skôr niečo ale samozrejme chystám sa do lekárni poradiť sa ďakujem baby za info

bazoskaa
16. jan 2020

@a_ursinka aký Tea tree olej si skusala? Nieje Tea tee ako Tea tree?

a_ursinka
16. jan 2020

Tuším to bol Tea tree olej z Oriflame 🤷🏼‍♀️ viem ze každý je iný len ak to ma iba vysušiť to mi nepomôže 🙄🙄

girlspower
autor
16. jan 2020

@a_ursinka na akné je dobre vysusenie, či? Tiež podľa mna treba očistu zvnútra, aby sa nové akné nerobili, prečistiť pecen. Na pečeň je dobrý articokovy sirup od Just, čo ja viem. Ja inak používam z justu kozmetiku z ruží tuším. Ale pravda je, že akné mám tak normálne. Nie som ale poradca justu. Možno sa tu niekto ešte vyjadri.

maca283
20. júl 2020

Ak potrebujete poradiť ohladom výrobkov just napíšte rada poradím

evaslavo
18. okt 2020

Ahojte máte niekto skúsenosti s krémom proti pigmentovym, respektívne stareckým škvrnám od tejto firmy? Ďakujem 😉

danusska
18. okt 2020

@evaslavo zeruchovy krém je na to výborný 👍

zuzanka264
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitakovacova
12. dec 2022

rada vám poradím s výberom produktov, na čo ktorý je dobrý. ak máte záujem kľudne napíšte.