Máte skúsenosti s liečiteľmi?

pacna
17. jan 2008

Ahoj kočky.Mate niekto skusenosti s liečitelmi?
Mojej mame raz jeden vytiahol cystu na vaječniku a ja mam tiež jednu a uvažujem či k nemu ist lebo je to daleko.
Verite na take niečo?

deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
infidele
13. júl 2011

@deborah1.... mas pravdu popluhar je amater ak robi biznis len formou multi level marketingu (teda znamy zavola znameho), treba tomu dat riadny marketing a manipulovat cez media, reklamu a juutube, aby si to ludia neuvedomili...

deborah1
13. júl 2011

@infidele asi sme sa nepochopili 🙄
1.Neviem kto je popluhar a ani ma to nezaujíma..takže neviem,kde si vyčítal,že by som o ňom niečo písala..
2.Reagovala som na príspevok inn,ktorá sa pýtala na liečenie vo Vrútkach..keďže o tom viem dosť,zareagovala som..no formou,ktorá dáva odpoveď na otázky,či to "funguje"...ak si pozrieš videá,zistíš,že áno-väčšina ľudí odchádza bez bolestí, úplne alebo čiastočne uzdravení zo svojich chorôb..
3.Asi ťa sklamem 😀 ,no žiadna manipulácia sa nekoná - vstup aj výstup je zadarmo,k ničomu sa nezaväzuješ,slobodný prídeš a slobodný odídeš..
Jedine,čo môžeš-je získať späť svoje zdravie a zistiť,že Ježiš Kristus žije a robí zázraky tak,ako pred 2000 rokmi,tak aj dnes.. 😉

xaxana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisa11111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinecka_
20. júl 2011

Ahojte všetci, takže po dlhšej dobe som sem nakukla.. Úplne súhlasím s @dalsiseptik !!! Popluhár je nebezpečný manipulátor. Zo všetkých dievčat čo poznám čo sme sa u Popluhára stretli tak neporodila ani jedna. Hneď ako si uvedomili, že je to fakt hovadina, tak prestali cítiť pohyby, brucho sa im vrátilo do normálu.. Takže neni o čom. Iba jedna k nemu stále chodí. Tá čo mala rodiť vo Februári. Najskôr jej tvrdil, že si zato sama môže, lebo že neverila (neskutočné ako jej toto po tom všetkom môže povedať!!!! je to úžasne bezcitné) , potom že toto je špeciálne tehotenstvo a bude trvať dlhšie ako normálne.. No uznajte, však toto je vadné. Celé je to vadné.
Inak aj ja som už mala rodiť🙂 Samozrejme sa nič nedeje, teda až na to, že sa nám konečne po umelom oplodnení podarilo otehotnieť a vo Februári by som mala tentokrát naozaj rodiť 🙂
Odporúčam všetkým aby sa nebrzdili pri takýchto podvodníkoch, ale aby vyhľadali radšej odbornú pomoc. Niekedy je ťažké začať znova, nájsť nového lekára ale šanca na úspech je to o mnoho väčšia ako sa nechať klamať podvodníkom.

infidele
20. júl 2011

@deborah1 Ale pochopili sme sa, aj Popluhar aj Tvoj liecitel z Vrutok su celnovia Zboru Viery. Sekta, ktora k nam prisla z Madarska. Ludia so zdravym rozumom, prosim budte kriticky a nenechajte sa ovplyvňovať manipulátormi...

berenika39
20. júl 2011

@gabinecka_ upřímně gratuluju k reálnému těhu a palec hore k tomu příspěvku výše🙂

infidele
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinecka_
21. júl 2011

@berenika39 ďakujem 🙂

gabinecka_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
molka
21. júl 2011

@deborah1 ja náhodou od malička chorá som, zatiaľ sa moja choroba nedá vyliečiť, pochodila som rôznych liečiteľov a všetci mi tvrdili, že uzdravujú vďaka Ježišovi a pod. Je pravda, že Ježiš uzdravoval, ale Ježiš za svoje zázračné vyliečenia nebral peniaze a nezaložil si na tom svoje živobytie! A to je podstatný rozdiel!
Ja v Boha verím a stále sa modlím za svoje vyliečenie, ale ak by ma Boh chcel zázračne vyliečiť, tak by to jednoducho urobil, nepotrebovala by som k tomu všelijakých "šarlatánov", ktorí liečia za obrovské prachy akože vďaka Ježišovi.

deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinecka_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinecka_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
izajana
27. júl 2011

ahojte dievcence,

precitala som si vsetky prispevky na tuto temu - liecitel POPLUHAR. kamaratka ho navstivila cca pred 1/2 rokom, kedze prestavala pocuvaj na jedno ucho. obe zijeme v zahranici, takze cestovanie je pre ju velka a narocna logistika, kazdopadne sa zvacsa citi lepsie - po navsteve u neho. samozrejme sme preberali ci by nevedel pomoct aj s nasim problemom - pocat dietatko, o kt. sa snazime cca 3roky. v aprily 2011 nam dal termin na oktober 2011... musim povedat, ze po neuspesnom umelom oplodneni som sa rozhodla skusit tuto "prirodnu cestu" miesto klasickej mediciny, aj napriek takejto dlhej cakaciej dobe, hlavne ked tuzba po dietatku narasta kazdym mesiacom... som clovek, ktory veri, ze jestvuju ludia, majuci schopnost vyliecit a pomoc, ako aj ludia, ktori dokazu zamerne ublizit...

ale spat k teme - naskytla sa prilezitost navstivit pana POPLUHARA uz za tyzden, kedze dalsia znama, kt. mala povodny termin na tento den prave lezi s vazne chorym babatkom v nemocnici. radost na mojej strane prevelika! konecne sanca vidiet ho, zazit ho a snad aj sanca na uspech... aj ked patrim do kategorie: vzdy sa ucim skor na vlastnych chybach ako chybach ostatnych, rozhodla som sa k tomuto "liecitelovi" neist. nemozem ho nijakym sposobom komentovat, kedze som ho osobne nepoznam, nemam pravo sudit a vyriekat ortiele, ale skusenosti ostatnych zien a dievcat ktore tu citam vyuzijem k ochrane samej seba a mojho manzela od sklamania a zbytocnych nadeji... nieje jednoduche zmierit sa s tym, ze sa nam nedari otehotniet, ze zial nevyslo ani umele oplodnenie, ale ja som velky bojovnik a myslienku na neuspech si jednoducho pripustat nebudem... zivot ide dalej a my budeme tiez dalej bojovat, snazit sa, hladat riesenia a hlavne pristupovat pozitivne, pretoze 90% uspechu je psychika. dievcatam, ktore neustale prizvukuju, ake je to tazke verim, sama som jednou z nich, ale na rozdiel od nich sa stale dokazem divat na svet z tej lepsej stranky. nemyslim si, ze pokial napise niekto vastnu skusenost - chce ostatnym ublizit... Kazdy clovek ma pravo vyjadrit svoj nazor - respektujme to prosim. Nie sme male deti, aby sme boli vztahovacne a urazali sa, sme dospele zeny - s rovnakym problemom. Ja nikdy neprestanem verit, ze raz budeme aj my s manzelom mat dieta (nase, adoptovane, adoptovane na dialku...) Naozaj prajem od srdca vsetkym, aby sme dosli kadza k vytuzenemu babatku, ale nestracajme pri tom zdravy rozum... Drzim palce, hlavne myslite pozitivne, samozrejme aj ja si obcas poplacem, ale na pocatie a zdrave dietatko treba silu, klud a kopec lasky, tak na to nezabudnite.

danka123
30. júl 2011

@katka432 ahoj možeš mi prosim napísať o koho sa v tej Trnave jedná /liečitelka/ Ďakujem pekne

ilonka53
1. aug 2011

@izajana Držíme Vám place! Naša známa adoptovala po 10 rokoch mesačné dievčatko. Zostala doma na materskej dovolenke a po dvoch mesiacoch otehotnela. Porodila krásne dievčatko, ktoré spolu vyrastajú. Potrebovala len kľud a stal sa zázrak bez pomoci zázračného liečiteľa!

monika2378
15. aug 2011

ahojte, po dlhej dobe sem musim opat napisat, kedze som spociatku popluhara chranila a vychvalovala. je neuveritelne ako bezcitne dokaze zenam nahovorit, ze su tehotne a v skutocnosti tehotne vobec nie su. trvalo mi 6 mesiacov kym som napriek vsetkemu prijala skutocnost, ze som sa stala obetou bezcitneho klamara. navstivila som 3 roznych lekarov, ktory tehotenstvo vylucili..... a uz ani nehovorim o tom, ze ani jedna este neporodila. neuveritelne je to, ze ak sa tohto pana spytate, ze ako to vlastne s tymi babatkami je, tak zacne byt strasne nervozny a dost neprijemny. zazila som to na vlastnej kozi a poviem vam ze som bola z toho dost mimo. bolo neuveritelne sledovat, ze clovek, o ktorom hovoria aky je ludsky a dobry sa v sekunde zmenil na nervaka. najhorsie je,ze napriek vsetkemu nadalej oblbuje zeny a tvrdi im,ze su tehotne aj ked opat opakujem: este ani jedna neporodila!!! neviem co si ten clovek o sebe mysli a je neuveritelne aky je sebavedomy, napriek tomu ze vysledky nie su take ake by mali byt. je hrozne, ako bezcitne zasahuje do zivota zien, parov ktore maju problem so splodenim potomka.
ak vam, ktore tieto prispevky citate a verite mu ze ste tehotne, ze nosite pod srdcom neviditelne babatko mozem poradit, tak co najskor sa vratte do realu, lebo nase zdravie a psychika sa nedaju len tak kupit .....

agent444
16. aug 2011

mamičky všetkých neviditeľných a nenarodených detí spojte sa a choďte ho poctiť návštevou 🙄 a môžu sa k nim pridať aj oteckovia aj starí rodičia 😀

infidele
16. aug 2011

@agent444 mamicky a oteckovia, ja som otecko, ktory patri tiez medzi podvedenych a chopil som sa inicitivy zastavit tohto sarlatana. Je nas viac, zatial sme vo faze zbierania pribehov a dokazov, na zaklade ktorych by sme vedeli podniknut relevantne pravne kroky. Ak by ste sa k tejto iniciative radi pridali napiste Vas pribeh na popluhar.zuctovanie@gmail.com

Veritas vincit !!!

gabinecka_
16. aug 2011

@monika2378 Ahoj Monika, tak si jediná zo všetkých ktorá napísala pravdu ako to dopadlo z tých všetkých čo za tohto šarlatána bojovali na predchádzajúcich stránkach tejto diskusie. Už ma teraz asi chápeš že som ti nechcela zle ale že som to robila aby som varovala aj ostatné obete.
Myslím, že je najvyšší čas aby sme sa začali ozývať a nenechali to len tak. Pridávam sa k @infidele .
A mala by sa pridať každá ktorej sa to stalo, aby tento netvor nemohol zarábať na nešťastí druhých ľudí.

jankamilo
16. aug 2011

Ahojte, suhlasim s ostatnymi, treba vyvarovat ostatne zeny a pary pred tymto clovekom.
My sme tam tiez chodili vyse roka. Scenar uplne rovnaky, len ja som od „prveho mesiaca“ nemala menstuaciu. Prve mesiace som mala uplne klasicke priznaky tehotnosti, len som sa odlisovala od klasickeho tehotenstva tym, ze lekar nic nevidel. Liecitel nas presviedcal, ze to je uplne normalne. Takto to islo az do 9 mesiaca, priprabala som vyse 20 kg a termin „porodu „ sa blizil. Malo to byt 1.4., ale samozrejme, nic sa neudialo. Najprv mali byt babatka viditelne v 4 mesiaci, potom 6 a nakoniec pred porodom mi povedal, ze to tam na 100% uz uvidia. Ked nic neprichadzalo a on nas neustale presviedcal, ze to uz kazdym dnom pride-to sme tam ku koncu chodili 2x do tyzdna a kazdy den som s nim telefonovala) navstivila som teda lekara. Samozrejme nic nebolo vidiet, tak som si to overila este u dalsich 2 lekarov a vysledok rovnaky. Od toho dna mi nedvihal telefon a nereagoval ani na sms. Neviem, preco sa s nami tak zahraval, rozpraval o „detickach v bruchu“, co robia, kolko maju cm.... Je to neskutocne bezcitne!!!